T.J.Dillashaw ir Henry Cejudo | Scanpix nuotr.

T.J.Dillashaw ir Henry Cejudo | Scanpix nuotr.

 Jau kurį laiką netyla kalbos apie tai, kad sausio 26 d. „UFC 233“ turnyro Anaheime (JAV) pagrindinėje kovoje susitiks su dabartiniai čempionai – 125 svarų kategorijos (iki 57 kg) diržą turintis 31-erių metų amerikietis Henry Cejudo ir 135 svarų kategorijoje (iki 61 kg) karaliaujantis 32-ejų metų amerikietis T.J.Dillashaw.

Anksčiau spėta, kad jie susikaus 135 svarų kategorijoje, nes pasklido kalbos, jog UFC ruošiasi naikinti 125 svarų kategoriją. Ją jau paliko ilgametis čempionas Demetriousas Johnsonas, po mainų persikėlęs į ONE, taip pat apie atleidimus paskelbė dar keletas šios svorio kategorijos kovotojų.

Visgi, ketvirtadienį JAV žiniasklaidoje pasirodė netikėti pranešimai, jog T.J.Dillashaw ruošiasi numesti daugiau svorio ir susikauti su H.Cejudo žemiausioje – 125 svarų – kategorijoje. Vėl imta spėlioti, ar tai reiškia UFC norą išsaugoti šią svorio kategoriją ar tiesiog bandymą atsisveikinti su trenksmu.

T.J.Dillashaw per karjerą laimėjo 16 kovų ir patyrė 3 nesėkmes. Jis du pastaruosius kartus kovėsi su Cody Garbrandtu ir abu sykius jį nugalėjo techniniu nokautu. H.Cejudo turi 13 pergalių ir 2 nesėkmes. Čempionu jis tapo visai neseniai, kai rugpjūčio 4 d. teisėjų sprendimu nugalėjo D.Johnsoną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.