„Bucks“
Rungtynės prasidės 20:30
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Nets“
Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

 Skandalas po „UFC 229“ turnyre vykusios ruso Chabibo Nurmagomedovo ir airio Conoro McGregoro kovos vis dar nesibaigė. Šie kovotojai savo bausmę sužinos gruodžio 10 d. Nevados atletikos komisijos posėdyje, tačiau sankcijos gresia ne tik jiems.

Jau lapkričio 14 d. Nevados atletikos komisija rinksis į kitą posėdį, kur svarstys dar keleto „UFC 229“ chaose dalyvavusių sportininkų nusižengimus ir spręs, ar pratęsti jų suspendavimo terminą. Paskelbta, kad tarp įtariamųjų yra Zubaira Tuchugovas, Dillonas Danisas, Abubakaras Nurmagomedovas, Rizvanas Magomedovas ir Esedulla Emiragajevas.

C.McGregoro bičiulį D.Danisą po „UFC 229“ turnyro užsipuolė iš narvo iššokęs C.Nurmagomedovas. Rusas vėliau aiškino, kad D.Danisas savo žodžiais įžeidinėjo jo šeimą ir religiją.

Z.Tuchugovas be leidimo įšoko į narvą ir ten puolė C.McGregorą, kuriam smogė iš pasalų. Kartu su Z.Tuchugovu į narvą šoko ir A.Nurmagomedovas su E.Emiragajevu, kėlę chaosą narve. Tuo tarpu R.Magomedovas „darbavosi“ už narvo ribų, kur kilo susistumdymas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.