Danielis Correa Freitasas (dešinėje) | Organizatorių nuotr.

Danielis Correa Freitasas (dešinėje) | Organizatorių nuotr.

Brazilijoje įvyko kraupus nusikaltimas, kurio metu moters išprievartavimu įtariamam futbolininkui Danieliui Correa Freitasui buvo įvykdyta žiauri egzekucija.

„Sao Paulo“ priklausantis futbolininkas pastaruoju metu nuomos pagrindais atstovavo antroje pagal pajėgumą Brazilijos lygoje rungtyniaujantiems „Sao Bento“. Nusikaltimas įvyko po to, kai 38-erių Edisonas Brittesas Junioras apkaltino jį žmonos išprievartavimu.

Futbolininkas spalio 28-ąją rastas negyvas Paranos mieste, Brazilijos pietryčiuose. Skelbiama, kad jam buvo įvykdyta egzekucija: nupjautos genitalijos, pranešama ir apie sunkius sužalojimus kaklo srityje.

Civilinė Brazilijos policija sulaikė E.B.Juniorą, taip pat jo žmoną ir dukrą. Teigiama, kad 38-erių vyras jau prisipažino atlikęs nusikaltimą. Manoma, kad brutalus susidorojimas įvykdytas peiliu, kuris yra ieškomas šalia esančioje upėje.

Tuo tarpu E.B.Junioras teigia, kad nužudytas futbolininkas per jo dukros 18-ąjį gimtadienį bandė išprievartauti jo žmoną – Cristianą Brittes.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA