Joelas Embiidas | Scanpix nuotr.

Joelas Embiidas pelnė 41 tašką, atkovojo 13 kamuolių ir atvedė Filadelfijos „76ers“ (5/4) komandą į pergalę.

Bretto Browno auklėtiniai namuose 122:113 (34:30, 38:27, 18:29, 32:27) įveikė Los Andželo „Clippers“ (4/4) krepšininkus.

„76ers“ žvaigždė šeštą kartą šį sezoną pelnė bent 30 taškų ir atkovojo bent 10 kamuolių.

„Tai puiku. Svarbiausia žaisti agresyviai ir laikytis žaidimo sistemos“, - sakė J.Embiidas.

Filadelfijos komanda ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 11 taškų, bet likus žaisti 6:16 minučių šeimininkų pranašumas buvo tik trys taškai.

Tada J.Embiidas pelnė devynis taškus iš komandos 12 taškų, įskaitant ir dėjimą per Bobaną Marjanovičių likus žaisti 1:39 minutei. Po šios atkarpos „76ers“ pirmavo 117:109.

„Embiidas yra kietas, talentingas, jis gali pataikyti, jis aikštėje gali daryti praktiškai viską“, - sakė „Clippers“ treneris Docas Riversas.

Los Andželo komanda pirmoje mačo pusėje vienu metu turėjo 22 taškų deficitą ir Filadelfijos klubas namie iškovojo penktąją pergalę iš tiek pat galimų.

„Clippers“: Lou Williamsas 26, Danilo Gallinari 25, Tobias Harrisas 24, Bobanas Marjanovičius 15 (11 atk. kam.), Montrezlas Harrellas ir Shai Gilgeous-Alexanderis po 7.

„76ers“: Joelas Embiidas 41 (13 atk. kam.), J.J.Redickas 18, Benas Simmonsas 14 (11 rez.perd.), Landry Shametas 13, Markelle‘as Fultzas 12 (9 atk. kam.), Robertas Covingtonas 10, Dario Šaričius 5.

02-28 „Nevėžis“ 18:00 „Lietkabelis“
03-02 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Rytas“
03-02 „Nevėžis“ 17:20 „Šiauliai“

02-21 Maskvos CSKA 19:00 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
02-21 Stambulo „Anadolu Efes“ 19:30 Pirėjo „Olympiakos“
02-21 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Tel Avivo „Maccabi“