Sergio Ramosas | Scanpix nuotr.

Sergio Ramosas | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ gynėjas Dejanas Lovrenas vis nepamiršta Madrido „Real“ kapitono Sergio Ramoso pomėgio įkąsti „raudoniesiems“ kandžiomis replikomis ir pareiškė, kad ispanas daro daugiau klaidų už jį.

S.Ramosas po praėjusio sezono UEFA Čempionų lygos finalo, kuriame „Real“ triumfavo rezultatu 3 – 1, kelis kartus sukritikavo „Liverpool“ futbolininkus, tačiau dabar ir pats sulaukė atsako.

„Žmonės visuomet prisimena klaidas, geri dalykai jiems nėra įdomūs. Kartais man atrodo, kad visiškai nenusipelniau man skiriamos neapykantos.

Jeigu panagrinėtume giliau žaidimą, pamatytume, kad S.Ramosas daro daug daugiau klaidų nei aš. Tačiau jis rungtyniauja „Real“ gretose. Galime prisiminti Cristiano Ronaldo. Jeigu komanda laimi 5 – 1 ar 5 – 2, niekas tuomet neprisimena jo padarytų klaidų. Suprantate, ką noriu pasakyti.

Man turbūt nesiseka. Kai aš padarau klaidą, pralaimime 0 – 1 ir visi tai prisimena. Tačiau, kaip ir sakiau, belieka tik toliau viską tęsti“, - teigė D.Lovrenas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.