Italijos „Serie A“: Romos „Lazio“ - Milano „Inter“ | Scanpix nuotr.

Milano „Inter“ futbolininkai toliau tęsia įspūdingą pasirodymą Italijos „Serie A“ pirmenybėse ir lietaus merkiamoje Romoje rezultatu 3 – 0 įveikę „Lazio“ iškovojo šeštą pergalę iš eilės.

„Inter“ į priekį vedė rezultatyvusis Mauri Icardi, kuris šiose rungtynėse pasižymėjo dviem įvarčiais. Iš viso šiame sezone per septynias rungtynes jis jau yra atlikęs keturis taiklius smūgius.

Milano ekipa į priekį išsiveržė sužaidus 28-ias minutes. Tuomet M.Icardi laiku atsidūrė reikiamoje vietoje ir baudos aikštelėje atšokusį kamuolį nukreipė tiesiai į vartus.

Dar prieš pirmo kėlinio pabaigą „Inter“ padvigubino savo pranašumą. 41-ą minutę Marcelo Brozovičius pirmasis suskubo prie visiškai šalia baudos aikštelės atšokusio kamuolio ir nuginklavo varžovų vartininką – 2 – 0.

Įpusėjus antram kėliniui ir vėl pasižymėjo M.Icardi. Jis 70-ą minutę sulaukė puikaus Mirandos perdavimo ir tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų kampą.

Po šios pergalės „Inter“ aplenkė „Napoli“ vienuolikę ir pakilo į antrą „Serie A“ vietą.