Andrea Pirlo | LaPresse/Scanpix nuotr.

Andrea Pirlo | LaPresse/Scanpix nuotr.

Turino „Juventus“ saugas Andrea Pirlo savo naujojoje autobiografinėje knygoje atskleidė, kad 2006 metais jis vos neperėjo į Madrido „Real“ klubą.

Tais metais Italijoje praūžė „Calciopoli“ skandalas ir buvo manoma, kad „Milan“ gali būti išmestas į „Serie B“ lygą (kaip atsitiko Turino „Juventus“). Taigi A.Pirlo sulaukęs kvietimo iš Fabio Capello persikelti į „Real“, iškart jį priėmė, tačiau šį perėjimą sustabdė Adriano Galliani.

„Nežinojau kur bus „Milan“ po 2006 metų, bet aš tikrai nenorėjau žaisti „Serie B“ lygoje. Mažiau nei per minutę Capello mane įtikino persikelti į Madridą, o kai pamačiau siūlomą algą, iškart panorau kuo greičiau ten atsidurti. Savo širdyje aš jau kalbėjau ispaniškai, nes jau įsivaizdavau save kaip „Real“ žaidėją. Man buvo siūlomas penkerių metų kontraktas ir neįtikėtina alga“, - savo praeitį atskleidė A.Pirlo.

„Jau mačiau save kaip „Real“ žaidėją, bet tada paskambino mano agentas ir pasakė, kad Galliani nutraukė šį perėjimą. Aš iškart nuvykau į klubą ir susitikau su Galliani. Mano agentas jam kartojo, kad Andrea nori vykti į Madridą, bet Galliani atsakė taip: „Ne, jis niekur nevyks“.

„Galliani man pasiūlė naują penkerių metų sutartį ir liepė pačiam įrašyti kokios algos aš noriu. Po daugybės apmąstymų aš pasirašiau naują sutartį su „Milan“. Dėl neįvykusio perėjimo į „Real“ aš turėjau meluoti visai spaudai ir sakyti, kad myliu „Milan“ ir esu čia laimingas. Iš tikro aš buvau nusiminęs, nes „Real“ yra geresnis klubas nei „Milan“. „Real“ turi daugiau žavesio nei „Milan“. „Real“ klubo laukia geresnė ateitis ir jis visais aspektais geresnis už „Milan“. Tais metais su „Milan“ aš laimėjau Čempionų lygą ir tai buvo vienintelis dalykas, kuris paguodė tuos metus“, - užbaigė A.Pirlo.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų