Kubratas Pulevas | Scanpix nuotr.

Kubratas Pulevas | Scanpix nuotr.

 Tysono Fury pusbrolis 24-erių metų britas Hughie Fury susikomplikavo savo galimybes ateityje kovoti dėl pasaulio čempiono diržo.

Šeštadienį Sofijoje (Bulgarija) H.Fury po 12 raundų kovos vienbalsiu teisėjų sprendimu (111:117, 110:118, 113:115) nusileido 37-erių metų Bulgarijos veteranui Kubratui Pulevui. Po šios pergalės K.Pulevas įsitvirtino IBF reitingo viršūnėje ir įgijo teisę į kovą dėl pasaulio čempiono diržo su britu Anthony Joshua. Tiesa, IBF bent vieną kartą galėtų padaryti išimtį, jei A.Joshua kitų metų balandį surastų sau rimtesnį varžovą.

Beje, K.Pulevas su A.Joshua turėjo kautis dar praėjusių metų spalio 28-ą dieną. Kontraktas buvo pasirašytas, bet iki kovos likus vos 12 dienų bulgaras pranešė, kad patyrė peties traumą, todėl kova buvo atšaukta, o A.Joshua varžovu paskirtas prancūzas Carlosas Takamas.

K.Pulevas savo sąskaitoje turi 26 pergales (13 nokautais) ir 1 pralaimėjimą, patirtą nokautu 2014 m. titulinėje kovoje prieš Vladimirą Kličko. H.Fury turi 21 pergalę (11 nokautais) ir 2 nesėkmes. Britas 2017 m. rugsėjį jau kovėsi dėl WBO pasaulio čempiono diržo, bet tada teisėjų sprendimu nusileido Josephui Parkeriui iš Naujosios Zelandijos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.