UEFA Čempionų lyga: Dortmundo „Borussia“ - Madrido „Atletico“ | Scanpix nuotr.

Dortmundo „Borussia“ savuose namuose rezultatu 4 – 0 sutriuškino Madrido „Atletico“ ir tapo vienvaldžiais UEFA Čempionų lygos A grupės lyderiais.

Puikią formą sezono pradžioje demonstruojantys vokiečiai į priekį išsiveržė besibaigiant pirmam kėliniui, kai 38-ą minutę Axelis Witselis pasinaudojo komandos draugo perdavimu ir tiksliu smūgiu nuginklavo Janą Oblaką.

73-ią minutę „Borussia“ padvigubino savo persvarą, kai gero komandos draugo perdavimo sulaukęs Raphaelis Guerreiro neklysdamas nukreipė kamuolį į vartus.

84-ą minutę vokiečiai pelnė dar ir trečią įvartį, kai jaunasis Jadonas SAncho išnaudojo komandos draugo perdavimą ir pasiuntė kmauolį į tuščius vartus.

Tai buvo trečia iš eilės „Borussia“ pergalė Čempionų lygoje, tuo tarpu Madrido ekipa patyrė pirmą pralaimėjimą ir užleido vokiečiams pirmą vietą A grupėje.

89-ą minutę dar vieną įvartį pelnė R.Guerreiro, kuris tiksliu smūgiu užbaigė „Atletico“ triuškinimą.

Ant 08-13 Porto 2 - 3 Krasnodar
Ant 08-13 Celtic 3 - 4 CFR Cluj
Ant 08-13 LASK 3 - 1 Basel
Ant 08-13 Ajax 3 - 2 PAOK
Ant 08-13 Olympiakos Piraeus 2 - 0 Istanbul Basak…
Ant 08-13 Ferencvaros 0 - 4 Dinamo Zagreb
Ant 08-13 Copenhagen 1 - 1 Crvena Zvezda
Ant 08-13 Dynamo Kyiv 3 - 3 Club Brugge