Arnoldas Kulboka | Organizatorių nuotr.

Pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo titulą ginantis ir lietuvio Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų AEK (2/1) klubas, kuris namuose 93:86 (21:15, 23:19, 23:25, 26:27) nugalėjo Arnoldo Kulbokos vedamą Bambergo „Brose Bamberg“ (1/2) ekipą.

J.Mačiulis per 21 minutę pelnęs 8 taškus (1/1 dvitaškio, 2/4 tritaškių), atkovojęs 3 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, perėmęs kamuolį, 2 sykius prasižengęs ir surinkęs 12 naudingumo balų.

Tuo tarpu A.Kulboka per 28 minutes pelnė 16 taškų (2/4 dvitaškių, 4/6 tritaškių), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą privertė varžovus suklysti ir surinko 22 naudingumo balus.

AEK į pergalę vedė 24 taškus surinkęs Xavieras Rathanas-Mayesas, po 14 pridėjo Malcolmas Griffinas ir Giannoulis Larentzakis.

Be A.Kulbokos „Brose Bamberg“ rezultatyviai žaidė Augustine‘as Rubitas ir Cliffas Alexanderis, pelnę atitinkamai 20 ir 14 taškų.