UEFA Čempionų lyga: „Barcelona“ - Milano „Inter“ | Scanpix nuotr.

UEFA Čempionų lyga: „Barcelona“ - Milano „Inter“ | Scanpix nuotr.

„Barcelona“ futbolininkai net ir be traumuoto Lionelio Messi nesulaukė didelio pasipriešinimo bei iškovojo trečią pergalę UEFA Čempionų lygoje. Šį kartą jie rezultatu 2 – 0 įveikė Milano „Inter“.

Katalonai nuo pat pirmojo švilpuko kontroliavo žaidimą, o išsiveržti į priekį galėjo jau 18-ą minutę, kai kampinio metu oro dvikovą laimėjęs Clementas Lengletas atliko pavojingą smūgį galva, tačiau italus išgelbėjo laiku sureagavęs ir kamuolį atmušęs vartininkas.

„Barcelona“ įgijo persvarą sužaidus 32-i minutes, kai fantastiško Luisos Suarezo perdavimo sulaukęs Rafinha neklysdamas vos iš kelių metrų atstumo nukreipė kamuolį į vartų tinklą – 1 – 0.

Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą Philippe Coutinho galėjo padvigubinti persvarą, kadangi išprovokavęs pražangą visiškai šalia baudos aikštelės jis pats stojo atlikti smūgį, po kurio kamuolys atsitrenkė į gynėjų sieną ir visiškai pakeitė skriejimo trajektoriją. „Inter“ pasisekė, kad kamuolys skriejo ne į jau tuščius vartus, o užribį.

Antrajame kėlinyje „Barcelona“ ir toliau dominavo, o tai atsipirko kėlinio pabaigoje, kai 83-ią minutę greitos atakos smaigalyje atsidūręs Jordi Alba šaltakraujiškai mušė kamuolį į tolimąjį varų kampą – 2 – 0.


Rungtynių eiga

90‘ L.Suarezas atlieka galingą smūgį, jį vartininkas blokuoja.

87‘ L.Suarezas linksminasi ir bando atlikti akrobatinį smūgį, bet jis jam nepavyksta ir tuo labiau nesukelia pavojaus varžovams.

83‘ ĮVARTIS! Greitos atakos metu J.Alba įsiveržia į baudos aikštelę ir lengvu smūgiu nukreipia kamuolį į tolimąjį vartų kampą – 2 – 0.

82‘ I.Rakitičius atlieka pavojingą smūgį iš vidutinio nuotolio, kamuolys prašvilpia šalia tolimojo virpsto.

79‘ „Inter“ surengia dvi pavojingesnes atakas. Iš pradžių B.Keita smūgiuoja į vartininką, kitos atakos metu visiškai šalia vartų smūgiuoja L.Martinezas.

75‘ L.Suarezas atlieka dar vieną baudos smūgį, tačiau jis yra gerokai per silpnas ir nesukelia didelių problemų varžovams.

71‘ „Barcelona“ surengia greitą ir labai pavojingą ataką, kurios metu į vartų plotą smūgiuoja L.Suarezas, bet jį atremia vartininkas, vėliau į skersinį pataiko P.Coutinho.

68‘ I.Rakitičius sulaukia laisvės netoli vartų ir iškart atlieka smūgį, tačiau jis grėsmės vartininkui nesukelia.

66‘ Baudos smūgį išprovokavęs L.Suarezas smūgiuoja po gynėjų siena, kamuolys atsimuša rikošetu ir skrieja į užribį.

62‘ C.Lengletas ir toliau jaučiasi lyg puolėjas, o ne vidurio gynėjas ir atsidūręs atakos smaigalyje atlieka smūgį, kuris yra blokuojamas.

59‘ L.Suarezas atlieka solinį prasiveržimą ir atsidūręs baudos aikštelėje atlieka galingą smūgį, bet kamuolys skrieja tiesiai į vartininką.

52‘ „Inter“ naudojasi Arthuro klaida ir M.Politano smūgiuoja visiškai laisvas iš vidutinio nuotolio, tačiau apmaudžiai nepataiko į vartus.

50‘ Po keitimo italų gretose pasirodęs M.Politano atlieka aštrų perdavimą į baudos aikštelę, kuris virsta į pusiau smūgį, „Barcelona“ vartininkas gelbėja situaciją.

46‘ Antrojo kėlinio pradžia.


Pirmojo kėlinio statistika | Organizatorių nuotr.

Pirmojo kėlinio statistika | Organizatorių nuotr.

45+2‘ P.Coutinho prieš pat kėlinio pabaigą išprovokuoja baudos smūgį visiškai šalia baudos aikštelės. Smūgį atlieka pats brazilas, kamuolys atsimuša į gynėjų sieną ir „Inter“ laimei kamuolys leidžiasi ne į jau tuščius vartus, o į užribį. Baigiasi pirmasis kėlinys.

45‘ I.Perišičius bando atlikti aštrų perdavimą į baudos aikštelę, tačiau „Barcelona“ ginasi pavyzdingai ir jam neleidžia to padaryti.tolimu M.Vecino smūgiu, visgi kamuolys skrieja virš vartų.

38‘ „Inter„ bando atsitiesti tolimu M.Vecino smūgiu, visgi kamuolys skrieja virš vartų.

32‘ ĮVARTIS! L.Suarezas maitina Rafinha nuostabiu perdavimu, o šis tuo pasinaudoja ir lengvu smūgiu iš kelių metrų atstumo siunčia kamuolį į vartus – 1 – 0.

28‘ Po puikaus L.Suarezo perdavimo Rafinha ir vėl sulaukia progos smūgiuoti iš geros padėties, tačiau ir vėl jo smūgis yra per silpnas, o vartininkas sugauna kamuolį.

25‘ M.Icardi trumpam atitrūksta nuo C.Lengleto ir įsiveržia į baudos aikštelę, tačiau gynėjas paveja argentinietį ir atima iš jo kamuolį bei nutraukia labai pavojingą ataką.

23‘ L.Suarezas atsiduria vienas prieš vartus ir smūgiuoja į vartininką, o dar prieš smūgį šoninis teisėjas fiksuoja nuošalę.

21‘ „Barcelona“ gretose Rafinha atlieka per silpną smūgį iš baudos aikštelės prieigų, tai yra tik lengvas grobis „Inter“ vartininkui.

18‘ Pirmasis „Barcelona“ kampinis, kurio metu C.Lengletas laimi oro dvikovą ir atlieka labai pavojingą smūgį galva, nuo kurio italus gelbsti laiku sureagavęs ir kamuolį atmušęs vartininkas.

16’ I.Perišičius atlieka aštrų perdavimą iš aikštės krašto į baudos aikštelės centrą, kur „Barcelona“ vartininkui tenka blokuoti M.Icardi smūgį iš kelių metrų atstumo.

13‘ P.Coutinho skuba į greitą ataką, tačiau ten nesulaukia komandos draugų pagalbos. Užsitęsus atakai jis nusprendžia smūgiuoti iš vidutinės distancijos, kamuolys skrieja pro šalį. Kitos atakos metu „Inter“ vartininkas sugauna L.Suarezo smūgiuotą kamuolį.

9‘ M.Icardi išprovokuoja pirmąjį italų kampinį, tačiau jo metu Milano ekipa nesukuria nieko pavojingo.

6‘ „Inter“ ir toliau bando žaisti aktyviai ir spausti varžovus, bet tokius bandymus juos paspausti lydi nereikalingos pražangos.

3‘ I.Perišičius sulaukia „Barcelona“ vartininko klaidos ir iškart bando smūgiuoti iš tolimo atstumo, bet jis nėra taiklus.

1‘ Teisėjas skelbia pirmojo kėlinio pradžią.


Komandų sudėtys

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.


Įdomūs faktai

„Barcelona“ laimėjo tris iš šešių susitikimų prie „Inter“ Čempionų lygoje (2 lygiosios, 1 pralaimėjimas). Vienintelis pralaimėjimas patirtas 2009/10 metų sezone, pirmosiose pusfinalio rungtynėse.

Žaisdami namuose prieš „Inter“, katalonai laimėjo keturias rungtynes iš penkių visuose turnyruose, įskaitant ir visas tris rungtynes Čempionų lygoje, kuriose dar ir nepraleido nė vieno įvarčio.

Čempionų lygoje Italijos komandos nenugalėjo „Barcelona“ jų namuose paskutinėse 13-oje rungtynių (10 pergalių, 3 lygiosios).

Jeigu „Inter“ laimėtų prieš „Barcelona“, tai būtų vos antras kartas Čempionų lygoje, kuomet ši komanda sezoną pradėtų trimis pergalėmis iš eilės. Paskutinį kartą jie tai padarė 2004/05 metų sezone.

„Inter“ laimėjo paskutines dvi rungtynes Čempionų lygoje nepaisant to, kad jose abiejose pirmi praleido įvartį.

Šiose rungtynėse nedalyvaus rankos lūžį patyręs „Barcelona“ lyderis Lionelis Messi.


Trenerių komentarai

Ernesto Valverde, „Barcelona“:

Ernesto Valverde | Scanpix nuotr.

Ernesto Valverde | Scanpix nuotr.

„Akivaizdu, kad L.Messi trauma paveiks mūsų žaidimą. Tačiau tuo pat metu tai yra galimybė mums įrodyti savo vertę be jo. Turime svarbių rungtynių ir daug motyvacijos jose pasirodyti gerai. Tai bus periodas be L.Messi ir mes jo norime ilgėtis tuo pat metu, kai laimėsime šias rungtynes. Niekuomet per daug negalvojau apie priklausomybę nuo L.Messi. Kai jis žaidžia, padaro mus kur kas stipresniais. Akivaizdu, kad jis paveikia mūsų žaidimo stilių. Nes juo kliaujamės taip pat, kaip ir kitais futbolininkais, tačiau jis yra geriausias.“

Luciano Spalletti, „Inter“:

Luciano Spalletti | Scanpix nuotr.

Luciano Spalletti | Scanpix nuotr.

„Kai tik žaidi prieš „Barcelona“ ir talentą, kurį jie turi, akivaizdu, kad „Camp Nou“ stadione jie bus laikomi neabejotinais favoritais. Bet mes turime turėti didelį pasitikėjimą savimi ir žiūrėti, kad jis neperaugtų į aroganciją. Šiuo metu esame pasiekę puikią formą. Turime pakartoti tai, ką padarėme keliose paskutinėse rungtynėse ir išlikti kuklūs, turime pasitikėti savo meile šiam žaidimui. Net jeigu ir „Barcelona“ turi kuo jį pakeisti, L.Messi smarkiai skiriasi nuo kitų. Kai manai, kad jau matei viską, jis išranda kažką naujo. Mums problema taps ne tai, kaip geriau prižiūrėti vieną ar kitą futbolininką, o kaip geriau išnaudoti turimą kamuolį. Sunku pasakyti, ką E.Valverde darys su L.Messi netektimi, bet vis tiek tikiuosi 4-3-3 taktinio išsidėstymo. Jis turi greitų ir techniškų futbolininkų kaip Rafinha, kurie gali žaisti tarp linijų.“


Komandų forma

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

Komandų forma | Organizatorių nuotr.


Rezultatai

Tre 04-17 Manchester City 4 - 3 Tottenham Hotspur
Tre 04-17 Porto 1 - 4 Liverpool
Ant 04-16 Juventus 1 - 2 Ajax
Ant 04-16 Barcelona 3 - 0 Manchester United


Tvarkaraštis

Ant 04-30 Tottenham Hotspur 22 : 00 Ajax
Tre 05-01 Barcelona 22 : 00 Liverpool

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-20 „Dzūkija“ 15:00 „Pieno žvaigždės“
04-20 „Žalgiris“ 15:15 „Rytas“
04-20 „Nevėžis“ 17:20 „Juventus“
04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“

Eurolyga 2018/2019

04-19 Stambulo „Anadolu Efes“ 20:15 „Barcelona“
04-19 Madrido „Real“ 22:15 Atėnų „Panathinaikos“
04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 04-20 Manchester City 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 04-20 Wolverhampton … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 04-20 West Ham United 17 : 00 Leicester City
Šeš 04-20 Huddersfield Town 17 : 00 Watford
Šeš 04-20 AFC Bournemouth 17 : 00 Fulham
Šeš 04-20 Newcastle United 19 : 30 Southampton
Sek 04-21 Everton 15 : 30 Manchester United
Sek 04-21 Cardiff City 18 : 00 Liverpool
Sek 04-21 Arsenal 18 : 00 Crystal Palace
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141