Lauren McCluskey | Organizatorių nuotr.

Lauren McCluskey | Organizatorių nuotr.

 Tragedija sukrėtė JAV. Perspektyvi Jutos universiteto lengvaatletė 21-erių metų Lauren McCluskey buvo rasta be gyvybės ženklų automobilyje, stovėjusiame prie studentų bendrabučio.

Pranešta, kad L.McCluskey nušovė buvęs jos vaikinas 37-erių metų Melvinas Rowlandas. Policija dar persekiojo jį, bet nespėjo jo sulaikyti. M.Rowlandas įbėgo į bažnyčia ir ten nusišovė.

L.McCluskey neseniai buvo padavusi pareiškimą M.Rowlandui dėl priekabiavimo. Ji taip pat tikino, kad M.Rowlandas melavo jai dėl savo vardo ir amžiaus bei nuslėpė ankstesnius nusikaltimus. Dar 2004 m. jis buvo nuteistas dėl seksualinės prievartos naudojimo.

„Kalbėjau su ja telefonu. Staiga išgirdau „ne, ne, ne!“. Tai ir buvo paskutiniai dukros žodžiai...“, - kalbėjo sukrėsta Lauren motina Jill McCluskey.

L.McCluskey uždarose patalpose puikiai pasirodydavo penkiakovės varžybose, kur jos rezultatas yra 10-as per visą Jutos universiteto istoriją. Vasaromis ji dalyvaudavo septynkovėje, o pastaruoju metu buvo pradėjusi specializuotis šuoliuose į aukštį. Studijas universitete ji planavo baigti kitų metų gegužę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.