Rogeris Federeris prieš Filipą Krajinovičių | Scanpix nuotr.

Rogeris Federeris prieš Filipą Krajinovičių | Scanpix nuotr.

 Bazelyje (Šveicarija) vykstančiame ATP 500 serijos „Swiss Indoors Basel“ vyrų teniso turnyre vietinis herojus šveicaras Rogeris Federeris (ATP-3) antradienį pirmajame rate tik po įtemptos 2 valandų 11 minučių kovos 6:2, 4:6, 6:4 įveikė serbą Filipą Krajinovičių (ATP-35). Tai buvo antra šveicaro pergalė prieš serbą iš tiek pat galimų.

Du pirmuosius „break pointus“ šiame mače turėjo F.Krajinovičius, bet ketvirtajame geime jis savo progas švaistė ir už tai buvo nubaustas – R.Federeris setą užbaigė galingu spurtu 5:0. Antrąjį setą geriau pradėjo šveicaras (2:0), bet ramiai įtvirtinti savo pergalės jam nepavyko – F.Krajinovičius po spurto 4:0 pirmavo 5:3. R.Federeris devintajame geime dar laimėjo varžovo padavimų seriją, bet dešimtajame geime tą patį padarė ir serbas, užbaigęs setą.

Lemiamo seto pradžioje geriau startavo R.Federeris, laimėjęs varžovo padavimų seriją. Ketvirtajame geime F.Krajinovičius turėjo „break pointą“, bet nepajėgė išlyginti rezultato. Šeštajame geime serbas pirmavo net 40:0, bet R.Federeris fantastiškai išsigelbėjo. Vėliau abu tenisininkai apsikeitė laimėtomis varžovo padavimų serijomis, tad R.Federeris liko priekyje.

Šveicaro varžovu aštuntfinalyje bus vokietis Janas-Lennardas Struffas (ATP-52). R.Federeris turnyrą Bazelyje yra laimėjęs net aštuonis kartus.

ATP 500 serijos vyrų teniso turnyro Bazelyje prizų fondą sudaro kiek daugiau nei 1,984 mln. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.