Rungtynių akimirka  | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Buvęs lengvaatletis Usainas Boltas sulaukė „Central Coast Mariners“ pasiūlymo pasirašyti kontraktą, tačiau jis kur kas mažesnis nei jamaikietis tikėjosi, o ESPN teigia, kad nepanašu, jog jis jį pasirašys.

Vakar ESPN patvirtino, kad U.Bolto agentas Ricky Simmsas sulaukė net 20 kartų mažesnio pasiūlymo nei tikėtasi. Manoma, kad U.Boltas norėjo sulaukti 3 mln. dolerių pasiūlymo, tačiau Australijos klubas pasiūlė tik 150 tūkst. dolerių.

ESPN teigia, kad U.Boltas po keturių savaičių planuoja lankytis reklaminiame renginyje Londone ir kol kas yra įsigiję bilietą tik į vieną pusę. Panašu, kad sportininkas nesutiks su „Central Coast Mariners“ jam siūlomomis sąlygomis. 

Tiesa, šios keturios savaitės greičiausiai bus smarkiai apkarpytos, kadangi pasirodė žinių, jog U.Boltas jau nebesitreniruoja su Australijos klubu.

„Kad užtikrintume, jog iki A lygos čempionato pradžios nebūtų jokių blaškymųsi, patvirtiname, kad artimiausią savaitę ar iki tol, kol paaiškės U.Bolto sprendimas dėl jam pasiūlyto kontrakto, jis nesitreniruos su komanda“, - teigiama „Central Coast Mariners“ viešame pranešime.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.