Rungtynių akimirka  | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Profesionaliu futbolininku siekiantis tapti buvęs lengvaatletis Usainas Boltas atsidūrė jau ant slenksčio. Užsienio žiniasklaida skelbia, kad jis jau sulaukė „Central Coast Mariners“ pasiūlymo pasirašyti savo pirmąjį kontraktą.

32-ejų buvęs olimpinis ir pasaulio bėgimo čempionas pastaruoju metu būtent „Central Coast Mariners“ gretose treniruojasi ir netgi draugiškų rungtynių metu sugebėjo pelnyti du įvarčius.

Tai iškart patraukė kitų komandų dėmesį ir U.Boltas buvo sulaukęs Maltos čempionų „Valletta“ pasiūlymo pasirašyti dviejų metų kontraktą, tačiau šį pasiūlymą jamaikietis atmetė.

„Omnisport“ skelbia, kad U.Bolto atstovai patvirtino žinias, jog „Central Coast Mariners“ jau pasiūlė jam pasirašyti profesionalią sutartį. Su šia komanda U.Boltas treniruojasi nuo rugpjūčio ir manoma, kad jam buvo suteiktas šansas įrodyti savo vertę iki prasidedant Australijos čempionatui.

„Galiu patvirtinti, kad „Central Coast Mariners“ jau pasiūlė U.Boltui kontraktą“, - taip pat ir ESPN cituoja buvusio bėgiko agentą Ricky Simmsą.

Kol kas neatskleidžiama, kokios trukmės kontraktas U.Boltui siūlomas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Kindziulis
2018-10-21 18:04:44
nuuuu, praleido proga Suduva... Butu buves geras sou kaip su Ballais Prienuose :D
Atsakyti