Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Nors Cristiano Ronaldo šiuo metu yra kaltinamas seksualiniu moters išnaudojimu ir dėl šios priežasties jis nebuvo pakviestas į Portugalijos rinktinę, Turino „Juventus“ treneris Massimiliano Allegri nemato priežasties, kodėl jis negalėtų rungtyniauti Italijos „Serie A“ čempionate.

Praėjusį mėnesį C.Ronaldo buvo apkaltintas prieš beveik dešimt metų tariamai įvykusiu moters išprievartavimu viename Las Vegaso viešbutyje, JAV. Rugsėjį sulaukus naujų Katrinos Mayorgos parodymų vietinė policija nusprendė iš naujo atverti bylą ir pradėti tyrimą dėl incidento.

Skelbiama, kad 2009-aisiais C.Ronaldo vardan tylos moteriai sumokėjo beveik 400 tūkst. dolerių.

Tokie moters pareiškimai C.Ronaldo gali kainuoti skaudžiai. Neskaitant galimos teismo bausmės, jis jau dabar abipusiu susitarimu nebuvo pakviestas į Portugalijos rinktinę, manoma, kad neramiai dėl šios situacijos jaučiasi tiek didžiausias futbolininko rėmėjas „Nike“, tiek žaidimo „FIFA 19“, ant kurio viršelio vaizduojamas C.Ronaldo, kūrėjai.

Tačiau nepaisant šios situacijos ir futbolininkui mestų kaltinimų, Turino ekipos treneris M.Allegri nemato priežasties, kodėl C.Ronaldo negalėtų rungtyniauti Italijos čempionate. „Juventus“ šeštadienį susitiks su „Genoa“ ekipa.

„Jis yra visiškai ramus ir sunkiai dirba, o aš nesu tas žmogus, kuris turi atsakyti į klausimus, kurie yra skirti ne man. Tai yra asmeniniai dalykai. Be to, jis į Turiną atvyko be jokių išsišokimų ir greitai čia pritapo, jis komandai skiria daug dėmesio ir jaučia didelę pareigą. Būtent tai šis klubas ir vertina.

Taip pat, jis muša įvarčius, tai jis daro geriausiai. Negalima pamiršti ir to, kad jis dar ir atlieka rezultatyvius perdavimus komandos draugams.

„Serie A“ čempionatas nėra nuobodus. Turime dar labai daug taškų, dėl kurių turime kovoti. Mums reikia ir toliau laimėti, o tai nėra lengva. Tokios akimirkos yra labai pavojingos, kadangi kai laimi dešimt rungtynių iš eilės, pradedi galvoti, kad gali laimėti jas visas.

Visi sako, kad „Juventus“ laimės visas savo rungtynes iki birželio 1 dienos. Tačiau taip nėra. Rungtynės su „Genoa“ bus sunkios, per paskutinius ketverius metus juo įveikėme didesniu rezultatu nei 1 – 0 vos kartą“, - teigė M.Allegri.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.