rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Domantas Sabonis atliko antrą dvigubą dublį iš eilės, tačiau Indianos „Pacers“ (1/1) komanda patyrė pirmąjį pralaimėjimą.

Nate‘o McMillano auklėtiniai svečiuose 101:118 (25:30, 28:32, 23:31, 25:25) nusileido Milvokio „Bucks“ (2/0) krepšininkams.

Lietuvis žaidė 22 minutes, pelnė 12 taškų (4/6 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Krepšininkas antrojo kėlinio pradžioje pasižymėjo triuškinančiu dėjimu per buvusią NBA žvaigždę Brooką Lopezą.

D.Sabonio dėjimas:

D.Sabonis komandoje atkovojo daugiausiai kamuolių.

„Pacers“ rungtynes pradėjo geriau ir jos pradžioje pirmavo aštuoniais taškais, bet po to subyrėjo ir antroje mačo pusėje vienu metu turėjo 28 taškų deficitą.

Milvokio komanda šiame mače metė 47 tritaškius ir pataikė 17, o Giannis Antetokounmpo prametė visus savo septynis mestus tolimus metimus.

Tačiau graikas buvo naudingiausias komandos žaidėjas, kuris pelnė 26 taškus ir atkovojo 15 kamuolių.

„Pacers“: Victoras Oladipo 25, Dougas McDermottas 14, Domantas Sabonis 12 (13 atk. kam.), Mylesas Turneris 11, Darrenas Collisonas ir Tyreke‘as Evansas po 10, Thaddeusas Youngas 7.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 26 (15 atk. kam.), Khrisas Middletonas 23, Malcolmas Brogdonas 15, Ericas Bledsoe 12, Johnas Hensonas ir Tony Snellas po 10.