Usaino Bolto treniruotė Australijoje | Scanpix nuotr.

Usaino Bolto treniruotė Australijoje | Scanpix nuotr.

Futbolininko karjeros siekiantis Usainas Boltas draugiškose rungtynėse pelnė du įvarčius ir iškart sulaukė dviejų metų trukmės kontrakto pasiūlymo iš Maltos čempionų, tačiau ne visi žavisi jo rodomomis pastangomis.

Jau kurį laiką bėgiko karjerą užbaigęs buvęs olimpinis ir pasaulio čempionas stengiasi įsilieti į futbolo pasaulį. Šiuo metu jis treniruojasi su „Central Coast Mariners“ Australijoje ir netgi draugiškų rungtynių metu pasižymėjo dviem įvarčiais.

Tai iškart patraukė Maltos čempionų „Valletta“ dėmesį, kurie jam pasiūlė dviejų metų trukmės kontraktą, tačiau jamaikietis jo atsisakė.

Visgi, ne visi žavisi U.Bolto žaidimu. Buvęs „Liverpool“ ir Miuncheno „Bayern“ gynėjas Markusas Babbelis, kuris šiuo metu treniruoja Sidnėjaus „Wanderers“ Australijoje išreiškė savo nepasitenkinimą buvusiu bėgiku.

„Viskas yra puiku, jeigu tai vertinsime tik kaip viešųjų ryšių kampaniją. Tačiau jeigu atvirai, negaliu į visą tai žiūrėti rimtai.

Mačiau, kaip jis žaidžia. Tokių jo pastangų niekuomet nepakaks. Kaip žaidėjas, jo vietoje jausčiausi kaip kvailys“, - teigė M.Babbelis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.