Chabibas Nurmagomedovas ir Zubaira Tuchugovas | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas ir Zubaira Tuchugovas | Instagram.com nuotr

 Airį Conorą McGregorą po kovos su Chabibu Nurmagomedovu narve puolęs čečėnas Zubaira Tuchugovas nekovos spalio 27-ą dieną vykstančiame „UFC Fight Night 138“ turnyre.

Anksčiau planuota, kad Z.Tuchugovas susikaus su C.McGregoro komandos nariu rusu Artiomu Lobovu, tačiau čečėnas dėl savo išpuolio buvo pašalintas iš šio turnyro. Tiek A.Lobovas, tiek Danielis Cormier, tiek Nate‘as Diazas, tiek kiti garsūs UFC kovotojai ragino Dana White‘ą pakeisti savo sprendimą, bet ši kova vis tiek buvo atšaukta, o A.Lobovui paskirtas naujas varžovas – 32-ejų metų amerikietis Michaelas Johnsonas.

Iš karto po incidento „UFC 229“ D.White‘as tikino, kad Z.Tuchugovas bus visiems laikams pašalintas iš UFC, o C.Nurmagomedovas pagrasino, kad pats paliks organizaciją, jei UFC imsis tokių sankcijų. Dabar D.White‘o tonas kiek sušvelnėjo ir jis tikina dar nežinantis galutinio sprendimo dėl Z.Tuchugovo ateities UFC.

„Su Chabibu mes sutariame gerai. Jei bus kokių problemų, jas tikrai išspręsime. Supraskite, kad jis iš karto po kovos kalbėjo valdomas emocijų. Chabibas yra geras vyrukas, su kuriuo visada rasdavome bendrą kalbą, tad viskas su juo bus gerai. Dėl Tuchugovo dar neapsisprendėme. Nežinau, kas jam nutiks. Pamatysime tai ateityje“, - aiškino D.White‘as.

Nevados atletikos komisija vis dar tęsia tyrimą dėl incidento po „UFC 229“ turnyro.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

11-23 „CBET“ 17:00 „Pieno žvaigždės“


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 11-22 Žalgiris 19 : 00 Atlantas
Šeš 11-23 Kauno Žalgiris 13 : 00 Panevėžys
Šeš 11-23 Riteriai 13 : 00 Sūduva