Nyderlandai
69 min.
2
:
0
Atsinaujins po sek
Ukraina
Joachimas Lowas | Scanpix nuotr.

Joachimas Lowas | Scanpix nuotr.

Dvylika metų Vokietijos rinktinei vadovaujantis Joachimas Lowas vis labiau spaudžiamas prie sienos ir ne veltui. Jo treniruojama komanda šiais metais muša antirekordus.

Oficialiai patvirtinta, kad 2018-ieji yra prasčiausi metai Vokietijos rinktinei. „Opta“ statistika skelbia, kad J.Lowo auklėtiniai šiemet patyrė net šešis pralaimėjimas. Tai yra pats blogiausias rezultatas šios rinktinės istorijoje.

2018-aisiais vokiečiai krito prieš Braziliją, Austriją, Meksiką, Pietų Korėją, Olandiją ir dabar dar prieš pasaulio čempionę Prancūziją, kuriai antradienį vakare pralaimėjo rezultatu 1 – 2.

Nesėkmių metus puikiai pabrėžia ir visiškas fiasko pasaulio čempionate Rusijoje. Jame vokiečiai iškovojo vos vieną pergalę ir patyrę du pralaimėjimus užėmė paskutinę vietą savo grupėje.

Tautų lygoje jiems taip pat nesiseka. Čia per tris rungtynes jie turi surinkę tik vieną tašką: pirmose rungtynėse jie iškovojo nulines lygiąsias su Prancūzija. Šiame turnyre J.Lowo auklėtiniai kol kas pelnė tik vieną tašką ir likus vienerioms rungtynėms yra ant iškritimo iš A diviziono ribos.

Vokietijos rinktinė šiuo metu yra nelaimėjusi keturių rungtynių iš eilės oficialiuose turnyruose. Tai yra pirmas toks kartas per pastaruosius 20 metų. Paskutinį kartą tokia serija buvo išgyventa 1999 metų spalį – 2000 metų birželį.

Pralaimėjimas prancūzams taip pat reiškia, kad pirmą kartą nuo 2000 metų Vokietijos rinktinė patyrė du pralaimėjimus iš eilės oficialiose rungtynėse.

Čia jų neigiama statistika nesibaigia ir šį kartą akmuo krenta ne tik į trenerio daržą, bet ir vartininko Manuelio Neuerio bei kitų. Per 11 rungtynių 2018-aisiais vokiečiai tik vieną kartą išlaikė savo vartus sausus – nulinėse lygiosiose su prancūzais šį rugsėjį. Paskutinį kartą prastesnį rezultatą jie pademonstravo gūdžiais 1964-aisiais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų