Virmantas Lemežis | Organizatorių nuotr.

Virmantas Lemežis | Organizatorių nuotr.

 Po to, kai „Trakus“ paliko vyriausiasis treneris Kibu Vicuna, komandą lemiamoms kovoms ruošia buvę ispano asistentai Albertas Rybakas, Raimondas Vilėniškis ir Gintaras Rimkus. Tiesa, kiekvieną dieną jie gali grįžti prie sau labiau įprasto vaidmens, kai į komandą bus pakviestas naujas vyriausiasis treneris.

„Kandidatų yra ir jų ne vienas, tačiau niekur neskubame. Reikia turėti omenyje, kad praėjusią savaitę net dešimt mūsų klubo žaidėjų buvo išvykę į nacionalinę vyrų ir jaunimo U-21 rinktinę, be to nenorime apsirikti, o ir pačios derybos nėra toks dalykas, kuris sprendžiamas labai lengvai“, – apie naujo trenerio paieškas sakė klubo direktorius Virmantas Lemežis.

Iki sezono pabaigos „Trakams“ liko sužaisti šešerias rungtynes. Kol kas komanda yra ketvirtoje vietoje nuo trečiosios atsilikdama vienu tašku.

„Nėra abejonių, kad stengsimės atlošti tą vieną tašką ir užsitikrinti bronzos medalius. Komanda užsivedusi, smagiai dirba treniruotėse, todėl nematau priežasčių, kodėl turėtumėm kelti kitus tikslus“, – sakė V.Lemežis.

Artimiausioje dvikovoje „Trakai“ jau šį sekmadienį susikaus su Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkais, kuriuos paskutinėse rungtynėse prieš pusantros savaitės nugalėjo 1:0.

„Visada po rinktinių pertraukos kiek keičiasi vaizdas, bet iš esmės, nei mes „Žalgirio“, nei „Žalgiris“ mūsų nenustebins. Bet kokiu atveju, rungtynės labai svarbios abiem komandoms, todėl atsargumas vaidins ne paskutinį vaidmenį“, – kalbėjo V.Lemežis.

Po šių rungtynių galutinai paaiškės šešetukas, tęsiantis A lygos sezoną. Tuomet paaiškės ir paskutinių penkerių rungtynių tvarkaraštis. Trečia vieta po ketvirtojo rato penktajame garantuotų trejas rungtynes namie.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“
04-24 „Žalgiris“ 18:50 „Dzūkija“
04-24 „Rytas“ 19:00 „Pieno žvaigždės“

Eurolyga 2018/2019

04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 04-21 Everton 15 : 30 Manchester United
Sek 04-21 Cardiff City 18 : 00 Liverpool
Sek 04-21 Arsenal 18 : 00 Crystal Palace
Pir 04-22 Chelsea 22 : 00 Burnley
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141