Thierry Henry ir Roberto Martinezas | Scanpix nuotr.

Thierry Henry ir Roberto Martinezas | Scanpix nuotr.

Belgijos rinktinės strategas Roberto Martinezas paskelbė, kad planuoja lapkritį pakeisti du metus jam asistavusį Thierry Henry ir pareiškė, kad jo sprendimas stoti prie „Monaco“ vairo buvo natūralus pasirinkimas.

Paskutinius dvejus metus buvęs R.Martinezo asistentu Belgijos rinktinėje ir padėjęs jai nukeliauti iki pasaulio čempionato pusfinalio, T.Henry praėjusią savaitę buvo paskelbtas naujuoju „Monaco“ vyriausiuoju treneriu.

Šiame poste jis pakeitė kelerius metus „Monaco“ vadovavusį Leonardo Jardimą. Jis buvo atleistas po labai nesėkmingo „Monaco“ starto naujajame sezone. Jo treniruojama komanda iškovojo vos vieną pergalę visuose turnyruose ir šiuo metu Prancūzijos pirmenybėse užima viso labo 18-ą vietą. 41-erių T.Henry surengė pirmąją savo treniruotę.

„Nemanau, kad Belgijos rinktinei tai yra didelis praradimas. Mūsų pirminis tikslas buvo tai, kad T.Henry mums padėtų pasiruošti pasaulio čempionatui ir mes tai pasiekėme.

Po čempionato T.Henry elgėsi tiesiog puikiai, jog sutiko pabūti su mumis iki tol, kol įvykdė natūralų žingsnį. Nebuvo taip, kad jis siektų bet kokia kaina mus palikti vien tam, kad ieškotų trenerio darbo.

Mes jį labai palaikome, kadangi „Monaco“ yra jo namai. Čia jis pradėjo futbolininko karjerą, tad natūralu, jog čia pradeda ir trenerio karjerą.

Manau, kad jis bus aukšto lygio treneriu, dėl to neturiu jokių abejonių. Jis yra apsėstas futbolo, turi daug patirties ir gerų patarimų, jis žino, kaip reikia su viskuo susitvarkyti. Tačiau taip pat tikiuosi, kad jam nusišypsos sėkmė, kadangi visiems futbole reikia šiek tiek sėkmės“, - teigė R.Martinezas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 12-09 West Ham United 22 : 00 Arsenal
Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United