Žiūrovams nebeįdomi Lietuvos rinktinė sutriuškinta Juodkalnijos VIDEO, FOTO, statistika (14)

2018.10.14 23:35
Tautų lyga: Lietuva - Juodkalnija | Scanpix nuotr.

Tautų lyga: Lietuva - Juodkalnija | Scanpix nuotr.

Žiūrovų palaikymo ir vėl beveik nesulaukusi Lietuvos rinktinė patyrė eilinį pralaimėjimą Tautų lygoje. Šį kartą Edgaro Jankausko auklėtiniai rezultatu 1 – 4 nusileido Juodkalnijai ir patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės.

Rungtynės prasidėjo greitu varžovų įvarčiu. Jau dešimtą minutę Stefanas Mugoša greitos atakos metu lengvai susitvarkė iškart su dviem jį apsupusiais Lietuvos rinktinės gynėjais ir pasiuntė kamuolį tarp Ernesto Šetkaus kojų tiesiai į vartus – 1 – 0.

27-ą minutę rezultatas galėjo tapti didesniu, kadangi Marko Vešovičius baudos aikštelėje kliuvo už Valdemaro Borovskio, tačiau panašu, kad teisėjas pagailėjo lietuvio ir nesušvilpė pražangos.

Visgi, greitai rezultatas tapo 2 – 0, kadangi 35-ą minutę Borisas Kopitovičius kampinio metu vos iš metro atstumo galingu smūgiu galva nuginklavo bejėgį vartininką.

Prieš pat pirmo kėlinio pabaigą lietuviams ir dar kartą teko traukti kamuolį iš vartų tinklo. Greitos atakos metu Linas Klimavičius sužaidė ranka baudos aikštelėje, o tai pastebėjęs teisėjas privalėjo skirti baudinį ir tai padarė. 45-ą minutę nuo vienuolikos metrų žymos savo antrąjį įvartį pelnė S.Mugoša – 3 – 0.

Antrajame kėlinyje Juodkalnija leido lietuviams dažniau kontroliuoti kamuolį ir vargti bandant pereiti iš gynybos į puolimą. Lietuviai sukūrė kelias pavojingesnes progas, bet jas visas likvidavo patikimai žaidęs vartininkas. Pavojingą smūgį į vartų plotą atliko Deimantas Petravičius, iš poros metrų atstumo smūgiavo Nerijus Valskis, bet ir jis buvo blokuotas.

Rungtynių pabaigoje rinktinės apsikeitė dviem įvarčiais. 86-ą minutę Fatosas Bečerajus pelnė įvartį praktiškai į tuščius vartus, o po poros minučių fantastišku įvarčiu per save atsakė Rolandas Baravykas.

Tai buvo jau ketvirtas iš eilės Lietuvos rinktinės pralaimėjimas Tautų lygoje, tad ji ir toliau lieka su nuliu taškų.


Rungtynių eiga

90+4’ Rungtynių pabaiga.

88’ ĮVARTIS! Lietuviai atsako įspūdingu įvarčiu, skerso perdavimo sulaukęs R.Baravykas muša per save tiesiai į vartus – 4 – 1.

86’ ĮVARTIS! Po skerso perdavimo F.Bečerajus lieka vienas prieš vartus ir lengvu smūgiu vienu lietimu siunčia įvartį į lietuvių vartus – 4 – 0.

84’ V.Borovskis atlieka gerą smūgį galva, vartininkas numuša kamuolį ir apsaugo savo vartus.

82’ Kol kas didžiausia atrakcija antrajame kėlinyje – F.Stojkovičiaus įsirėžimas į šoninį teisėją.

77’ E.Šetkus du kartus iš eilės atremia du labai pavojingus Juodkalnijos žaidėjų smūgius bei išgelbėja rinktinę nuo dar vieno įvarčio.

73’ N.Valskis laimi dvikovą prieš varžovų gynėją ir likęs vienas prieš vartus iškart smūgiuoja, bet vartininkas jį blokuoja.

71’ V.Slivka atlieka smūgį iš baudos aikštelės, vartininkas kamuolį atmuša. Netrukus tolimą smūgį atlieka D.Petravičius, bet ir jis Juodkalnijos gynybai problemų nesukelia.

65’ Lietuviai ir toliau nedemonstruoja jokio ryškaus proveržio savo žaidime. Jie dažniau kontroliuoja kamuolį, tačiau atakos dažniausiai yra netikslios ir neretai baigiasi tiesiog prastais perdavimais.

58’ Lietuviai vis bando paspausti varžovus ir dažniau sulaukia galimybės kontroliuoti kamuolį, tačiau tai į pavojingas progas ar apskritai progas smūgiuoti kol kas nevirsta.

53’ Lietuviai atlieka porą smūgių iš eilės. Iš pradžių blokuojamas V.Slivkos smūgis iš baudos aikštelės, vėliau į vartų plotą pataiko D.Petravičius, bet kamuolį atmuša vartininkas.

50’ V.Borovskis prasižengia prie pat baudos aikštelės ribos. Prieš baudos smūgį aikštę palieka Lietuvos kapitonas F.Černychas, jį keičia D.Petravičius. Juodkalnija atlieka smūgį, šalia vartų smūgiuoja S.Mugoša.

46’ Prasideda antrasis kėlinys.


Pirmojo kėlinio statistika | Organizatorių nuotr.

Pirmojo kėlinio statistika | Organizatorių nuotr.

45+1’ Pirmojo kėlinio pabaiga. 

45’ ĮVARTIS! Po L.Klimavičiaus ranka uždirbto vienuolikos metrų baudinio S.Mugoša užtikrintai siunčia kamuolį į vartų tinklą – 3 – 0.

41’ Lietuviai ir toliau sulaukia didelio spaudimo dar prie savų vartų, jiems sunkiai sekasi pereiti į varžovų aikštės pusę. R.Baravykas atlieka galingą smūgį iš tolimos distancijos, kamuolys skrieja šalia vartų.

35’ ĮVARTIS! Kampinio metu gynėjas B.Kopitovičius iš maždaug vieno metro atstumo atlieka užtikrintą smūgį galva ir dvigubina Juodkalnijos persvarą – 2 – 0.

32’ Teisėjas baudžia M.Vešovičių geltona kortele.

27’ M.Vešovičius baudos aikštelėje atlieka klaidinantį judesį ir kliūna už V.Borovskio kojos. Panašu į vienuolikos metrų baudinį, tačiau teisėjo švilpukas šį kartą tyli.

22’ F.Černychas bando skersuoti kamuolį į baudos aikštelę, ten su kylančiu pavojumi lengvai susitvarko Juodkalnijos gynėjai.

18’ Keista situacija prie Lietuvos vartų. Kampinio metu E.Šetkus žaidžia labai neužtikrintai ir pamuša kamuolį į savus vartus, jį nuo vartų linijos spėja numušti R.Baravykas. Kitoje aikštės pusėje nestiprų smūgį į vartus atlieka A.Novikovas, vartininkas sugauna kamuolį.

14’ B.Kopitovičius kampinio metu smūgiuoja kamuolį iš vos kelių metrų atstumo, bet jis skrieja virš vartų.

10’ ĮVARTIS! Greitos atakos metu S.Mugosa sulaukia perdavimo ir nors yra tarp dviejų Lietuvos rinktinės gynėjų, jis lengvai įveikia jų pasipriešinimą ir siunčia kamuolį tarp E.Šetkaus kojų tiesiai į vartus – 1 – 0.

8’ Be kelių lyderių žaidžianti Juodkalnija nesistengia bet kokia kaina kontroliuoti žaidimą ir leidžia lietuviams bandyti atakuoti, visgi, tiek vienų, tiek kitų atakos yra lėtos, nekūrybingos ir kol kas be bandymų smūgiuoti.

4’ V.Jovovičius pabėga vienas prieš E.Šetkų, tačiau dar prieš jam atliekant smūgį pakyla šoninio teisėjo vėliavėlė – fiksuojama nuošalė.

1’ Teisėjas skelbia pirmojo kėlinio pradžią.


Komandų sudėtys

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.


Įdomūs faktai

Nors Lietuva ir Juodkalnija užima paskutines savo pogrupio vietas, šias rinktines skiria net keturi taškai.

Lietuvos rinktinė dar nėra iškovojusi nė vienos pergalės Tautų lygoje ir pelniusi vos vieną įvartį turi nulį taškų.

Jeigu Lietuva nesugebės nugalėti Juodkalnijos, o Rumunija iškovos pergalę prieš Serbiją, lietuviai iškris iš Tautų lygos C diviziono.

Lietuva nelaimėjo jau šešių rungtynių iš eilės namuose. Ši serija tęsiasi nuo 2016 metų spalio (5 pralaimėjimai, 1 lygiosios).


Komentarai

Edgaras Jankauskas:

„Pokyčių sudėtyje bus. Labai daug jėgų atidavėme rungtynėse su Rumunija, bet dabar nėra kelionės ir žaisime namuose. Mums turi užtekti laiko atsistatymui, visos komandos yra panašioje padėtyje. Turime ir žaidėjus, kurie gali pakeisti traumuotus futbolininkus. Stefano Jovetičiaus buvimas aikštėje komandai daug duoda. Bet taip pat žinome, kad jis neseniai išsigydė traumą ir po ilgos pertraukos sugrįžo į aikštę , su serbais jam buvo pirmos pilnos rungtynės. Nemanau, kad jis yra pačios geriausios formos, bet ir be jo Juodkalnijos komandoje yra meistrų – tai matėme ir patyrėme savo kailiu išvykoje. Žinome šios komandos pajėgumą, bet turime savo tikslus, užduotis ir didelį norą laimėti.“

Nerijus Valskis:

„Rinktinėje visada smagu ir su dideliu noru važiuoju. Praėjusį kartą klubo ir rinktinės rungtynės vyko tuo pačiu metu, tai komanda manęs neišleido. Pasiilgstu rinktinės ir visos Lietuvos. Visada atvažiuoju turėdamas tikslą įmušti, tačiau labiausiai noriu, kad rinktinė laimėtų. Mes neturime žvaigždžių, galime laimėti tik kaip komanda, turime būti stiprūs ir vieningi. Namie mes galime ir privalome imti pergalę.“


Rinktinių forma

Rinktinių forma | Organizatorių nuotr.

Rinktinių forma | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Grunwaldas
2018-10-15 15:05:16
Kokie gali buti pokyciai futbole, kai vieninteliai zaidejai galintys kazka su kamuoliu du. Dar normaliai atrode vartininkas ir Baravykas, siek tiek Valskis, bet ka gali puolejas be kamuolio. Bet blogiausia situacija su gynyba, Matet zaideju issidestyma prie kampinio kur gavom ivarti ? 5 zaidejai baudos aiksteleje kurie nieko nedenge... o jei paimsim visas sio turnyro rungtynes, tai pamatysim tokiu gynybos perliuku kad nei megeju futbole nerasi. Tik pas mus gynejai nezino kad ranka zaisti baudos aiksteleje reiskia 11m, kaip ir griauti varzova baudos aiksteleje (vakar nerealiai pasiseke po 100proc pendelio). Ir tai kartojasi is rungtyniu i rungtynes. Apie zaideju fizini pasiruosima geriau isvis nekalbet, nes lygiu skirtumas baisus.
Atsakyti
dareto
2018-10-15 12:48:17
nevykeliu balvonu komanda daro geda Lietuvelei simtmecio proga..
Atsakyti
lietuvis
2018-10-15 07:46:16
jus baikit varyt ant tu treneriu , is ko jiems rinktis zaidejus jai Alygoje Lietuviai nereikalingi ir zaidzia daugiau uzsienieciu.Kol federacija nepadarys limito toki futbola ir matysim
Atsakyti
Grunwaldas
2018-10-15 15:07:57
Kai nebus i rinktine imami zaidejai kuriem reikia prastumimo i geresni kluba, kai bus integruojami pagaliau jauni zaidejai, kurie ateityje gales duoti naudos tada gal biski ir sujudesim.
Jo
2018-10-14 23:18:04
Kol buvo portugalas treneris lt rinktines grazus vaizdas buvo ir rinktine reitinge pasaulio buvo tarp 40-50 vietu atleido treneri ir ristis zemyn rinktine pradejo
Atsakyti
Hmmm
2018-10-14 22:49:32
Manau deretu susirupinti lietuvos futbolu,kolkas tik graudus vaizdas metai is metu ir nieko daugiau
Atsakyti
taigi
2018-10-14 22:36:26
goaaalllllllll. chebra, palaikykit juodkalnija. vis smagiau.
Atsakyti
Boxxer
2018-10-14 22:26:02
Baisu laiko gaisims:D vis tiek tenka ziuret
Atsakyti
taigi
2018-10-14 22:11:08
kas nors grazinkit ta treninguota bica. zemyn, zemyn , zemyn...
Atsakyti
Ezzz
2018-10-14 22:05:05
#JankauskasOut #ZidaneIn
Atsakyti
.
2018-10-14 20:19:50
O dar lietuviu rinktine futbolo yra kazin kada laimejo grupes rungtines seip galetu visai nerodyt vistiek ner ka ten ziuret
Atsakyti
Jonas
2018-10-14 19:39:36
Kodėl 21.45 , gal galima 23 val. tai dar daugiau žiūrovų susirinks.
Atsakyti
Beast
2018-10-14 19:47:14
Ta pati norejau rasyt, kas nenoretu paziuret kaip lavonai losia ir dar ryt anksti keltis i darbus...
x
2018-10-14 21:35:58
ateis tie kurie isvis istikimiausi forever, o jus pacukai galit gulti i patalus, ryt vel i pamokas

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-24 „Žalgiris“ 18:50 „Dzūkija“
04-24 „Rytas“ 19:00 „Pieno žvaigždės“
04-25 „Šiauliai“ 19:00 „Nevėžis“
04-25 „Neptūnas“ 19:00 „Juventus“
04-25 „Skycop“ 19:20 „Lietkabelis“

Eurolyga 2018/2019

04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 04-22 Chelsea 22 : 00 Burnley
Ant 04-23 Tottenham Hotspur 21 : 45 Brighton & Hov…
Ant 04-23 Watford 21 : 45 Southampton
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141