Usaino Bolto treniruotė Australijoje | Scanpix nuotr.

Usaino Bolto treniruotė Australijoje | Scanpix nuotr.

Nors buvęs lengvaatletis Usainas Boltas draugiškose rungtynėse pelnė du įvarčius, „Central Coast Mariners“ vadovai teigia, jog dar kol kas per anksti kalbėti apie galimybę jam pasirašyti pirmąjį profesionalų kontraktą.

Buvęs olimpinis ir pasaulio bėgimo čempionas šiuo metu pluša Australijoje, kur siekia tapti profesionaliu futbolininku. Jis pats po sėkmingų rungtynių teigė neskubantis daryti kokių nors išvadų dėl savo ateities ir ketinantis toliau sunkiai dirbti dėl išsikeltų tikslų, o panašios nuomonės išlieka ir „Central Coast Mariners“ vadovai.

„Jo pasirodymas rungtynėse tik dar kartą iškelia diskusiją, kurią mes patys jau turėjome ne vieną kartą. Mes visą laiką planavome panaudoti jį draugiškose rungtynėse, o ir toliau ketiname diskutuoti šia tema.

Mes iki šiol elgiamės su U.Boltu taip, kaip elgtumėmės su bet kokiu sportininku, kuris bando mums įtikti. Jis ir toliau sunkiai treniruojasi, o šiose rungtynėse parodė ne tik savo silpnybes, bet ir stiprybes. Be to, jis pelnė dar ir du įvarčius. Ar tai turės įtakos galutiniam sprendimui, kol kas sunku pasakyti.

Dabar turėsime viską gerai aptarti su mūsų sporto direktoriumi Mike’u Phelanu, kuris greitu metu turėtų sugrįžti į šalį“, - teigė klubo vadovas Shaunas Mielekampas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.