Paulius Semaška | I.Kasparaitytės nuotr.

Paulius Semaška | I.Kasparaitytės nuotr.

 Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) Šakių „Vyčio“ pralaimėjo pirmosiose sezono rungtynėse, tačiau prastas startas komandos iš vėžių neišmušė ir šeštadienį ekipa iškovojo trečią pergalę iš eilės. Šį kartą Eriko Kučiausko vadovaujama komanda išvykoje rezultatu 88:81 (23:23, 23:13, 20:31, 22:14) įveikė Molėtų „Ežerūno“ komandą, kuri ir toliau lieka be pergalių.

Po rungtynių vienas iš NKL bronzos medalius pernai iškovojusios komandos naujokų Paulius Semaška pripažino, kad rungtynės buvo labai sunkios ir tikino, kad ateityje jų bus dar daugiau.

„Rungtynės buvo tikrai nelengvos ir iki mačo pabaigos kovojome taškas į tašką. Nors po dviejų kėlinių turėjome dešimties taškų persvarą, jie parodė, kad yra gera komanda ir sugrįžo į rungtynes. Apskritai, šiemet tokių mačų turėtų būti labai daug, nes NKL lygis šiemet yra tikrai aukštas ir yra daug lygių komandų. Lengva nebus su niekuo, o tą puikiai iliustruoja ir tai, kad lygoje nebėra nei vienos nepralaimėjusios komandos. Šiemet nedominuos nei viena ekipa“,- po rungtynių oficialiai „Vyčio“ svetainei sakė krepšininkas.

„Vyčiui“ tai buvo jau trečioji pergalė iš eilės, tačiau pasak Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) patirties turinčio įžaidėjo, Šakių ekipa dar turi daug potencialo, o komandai visų pirma reikia susižaisti.

„Nors tai trečia pergalė iš eilės, iki geriausio žaidimo mums reikia dar labai daug dirbti. Judame į priekį, bet turime dar daug potencialo, nes komandoje yra surinkti geri krepšininkai, kurių galimybes daugiau ar mažiau žinau, tad galiu pasakyti, kad ateityje atrodysime dar geriau. Mums dar reikia laiko susižaisti, perprasti vienas kitą, tačiau už aikštės ribų visi puikiai sutariame ir man vienas malonumas žaisti su šiais vyrais. Man ir pačiam reikia laiko tam, kad įeičiau į trenerio sistemą, suprasčiau kur žaidžiu“,- sakė 25-erių krepšininkas.

Antradienį Šakių „Vyčio“ komanda keliaus į Prienus, kur Karaliaus Mindaugo taurės turnyre antrą kartą susitiks su vietos „Skycop“ klubu. Pirmosiose serijos rungtynėse „Skycop“ Šakiuose triumfavo rezultatu 78:54, o P. Semaškos nuomone, „Vytis“ su šia LKL ekipa pajėgus sužaisti ir geriau.

 „Visų pirma, reikia pamiršti visus autoritetus ir nekreipti dėmesio, kad jie žaidžia LKL ir yra už mus labiau patyrę. Turime nebijoti, žaisti greičiau ir manau, kad tokiu atveju galime mesti rimtesnę kovą. Pirmame mače buvome susikaustę, žiūrėjome į juos, kaip į autoritetus ir tikrai neparodėme visų savo galimybių. Nešneku apie pergalę, bet tikrai galėjome sužaisti geriau“,- svarstė pastaraisiais metais Danijoje ir Vokietijoje rungtyniavęs žaidėjas.