Rogeris Federeris prieš Daniilą Medvedevą | Scanpix nuotr.

Rogeris Federeris prieš Daniilą Medvedevą | Scanpix nuotr.

 Šanchajuje (Kinija) tęsiasi prestižinis ATP 1000 serijos „Rolex Shanghai Masters“ vyrų teniso turnyras, kurį sunkia pergale pradėjo šveicaras Rogeris Federeris (ATP-2).

Antroji pasaulio raketė po 1 valandos 54 minučių kovos 6:4, 4:6, 6:4 įveikė 22-ejų metų rusą Daniilą Medvedevą (ATP-22), kuris vos prieš keletą dienų triumfavo ATP 500 turnyre Tokijuje (Japonija). Šie tenisininkai vienas prieš kitą žaidė pirmą kartą.

R.Federeris mačą pradėjo dviem laimėtais geimais iš eilės, bet netrukus jau rusas spurtavo 3:0. Septintajame geime šveicarui nepavyko realizuoti „break pointo“, o devintajame geime jis taip nebeklydo, laimėjo varžovo padavimų seriją ir susikrovė pergalingą pranašumą.

Antrajame sete abu tenisininkai turėjo tik po vieną „break pointą“. R.Federeris trečiajame geime jo nerealizavo, o D.Medvedevas dešimtajame geime laimėjo lemtingą tašką, nepalikdamas vilčių šveicarui atsitiesti.

Lemiamo seto pradžioje tiek šveicaras, tiek rusas nerealizavo progos laimėti varžovo padavimų seriją. Lygi kova tęsėsi iki pat devintojo geimo, kai D.Medvedevas lemiamu metu smūgiavo į užribį, pralaimėjo savo padavimų seriją, o R.Federeris įgytos persvaros nebeiššvaistė.

Šveicarui tai buvo pirmas mačas ATP turnyre nuo rugsėjo 4 d., kai jis iškrito iš „US Open“. R.Federerio aštuntfinalyje lauks ispanas Roberto Bautista-Agutas (ATP-28), 3:6, 6:4, 6:1 nugalėjęs amerikietį Mackenzie McDonaldą (ATP-78).

ATP 1000 serijos vyrų teniso turnyro Šanchajuje prizų fondą sudaro beveik 7,087 mln. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

10-20 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“
10-20 „Sintek-Dzūkija“ 18:30 „Juventus“
10-26 „Pieno žvaigždės“ 16:30 „Neptūnas“
10-26 „Rytas“ 17:00 „Šiauliai“
10-26 „Juventus“ 17:00 „Nevėžis“




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-19 Riteriai 13 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 10-19 Panevėžys 17 : 00 Atlantas
Šeš 10-19 Žalgiris 19 : 00 Stumbras
Sek 10-20 Žalgiris 19 : 00 Sūduva