Kotryna Teterevkova | Kipro Štreimikio nuotr.

Kotryna Teterevkova | Kipro Štreimikio nuotr.

 Buenos Airėse (Argentina) vykstančiose jaunimo olimpinėse žaidynėse trečiadienį Lietuvos medalių kraitį papildė jaunoji plaukikė Kotryna Teterevkova.

K.Teterevkova ir jau vienu aukso medaliu nudžiuginusi Agnė Šeleikaitė varžėsi 100 m plaukimo krūtine finale, kuriame K.Teterevkova  distanciją įveikė per 1 min. 8.95 sek. ir nusileido tik antroje pozicijoje likusiai airei Niamh Coyne (1:08.90) bei pirmą vietą užėmusiai rusei Anastasijai Makarovai (1:07.88).

A.Šeleikaitė šioje distancijoje užtruko 1 min. 9.40 sek. ir aplenkė tik vieną varžovę.

16-metė K.Teterevkova į finalą pateko su antru geriausiu rezultatu (1:08.80 min.). Pusfinalyje greitesnė buvo tik rusė A.Makarova (1:08.75), nedaug atsiliko ir airė N.Coyne (1:08.90). 18-metė A.Šeleikaitė pusfinalyje buvo 7-a (1:09.55), bet ji savo greitį jau įrodė 50 m plaukime krūtine, kur iškovojo aukso medalį. Tai buvo pirmas lietuvių medalis šių metų jaunimo olimpiadoje.

Praėjusiose jaunimo olimpinėse žaidynėse 2014 m. auksas į Lietuvą iškeliavo tiek 50 m, tiek 100 m plaukime krūtine. Tuomet abejose rungtyse triumfavo Rūta Meilutytė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“
04-24 „Žalgiris“ 18:50 „Dzūkija“
04-24 „Rytas“ 19:00 „Pieno žvaigždės“

Eurolyga 2018/2019

04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 04-21 Everton 15 : 30 Manchester United
Sek 04-21 Cardiff City 18 : 00 Liverpool
Sek 04-21 Arsenal 18 : 00 Crystal Palace
Pir 04-22 Chelsea 22 : 00 Burnley
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141