„Liverpool“ – „Manchester City“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ – „Manchester City“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ per paskutines keturias rungtynes nelaimėjo nė karto ir pelnė viso labo tik du įvarčius. Futbolo apžvalgininkai Jamie Carragheris ir Graeme Sounessas tai pastebi ir pabrėžia, kaip ši komanda turėtų spręsti savo problemas.

Per paskutines keturias rungtynes „Liverpool“ du kartus pralaimėjo ir du kartus sužaidė lygiosiomis. Paskutinėse dviejose rungtynėse jie nepelnė įvarčių ir apskritai beveik nekėlė pavojaus varžovų gynybai.

UEFA Čempionų lygos rungtynėse su „Napoli“ „Liverpool“ puolėjai dingo lyg į vandenį ir neatliko nė vieno smūgio į vartų plotą. Anglijos pirmenybėse šį savaitgalį Jurgeno Kloppo auklėtiniai ir vėl buvo tylūs bei atliko tik du smūgius į „Manchester City“ vartus.

J.Carragheris ir G.Sounessas mano, kad pagrindinė „Liverpool“ problema yra kūrybiško saugo trūkumas. Jų mano manymu, J.Kloppui trūksta tokio futbolininko, kaip „Manchester City“ Davidas Silva.

„Jeigu „Liverpool“ sausį bus geroje pozicijoje, manau, kad jiems reikės spręsti saugų klausimą. Jiems net nereikia kažko, kas atvyktų į klubą ir žaistų kiekvienose rungtynėse. Jie tiesiog neturi nieko tokio šiame klube. 

Adamas Lallana per dažnai gydosi traumas. Net jeigu Alexas Oxlade-Chamberlainas sugrįš, į žaidimą įsijungs Naby Keita ir Fabinho, viskas vis tiek bus taip pat. „Liverpool“ nežaidžia su „dešimtu numeriu“, tačiau ir neturi tokių žaidėjų, kaip Davidas Silva ar Bernardo Silva savo sudėtyje.

Nekalbu apie tai, kad jiems būtinai reikia tokio futbolininko kiekvieną savaitę. Jiems tiesiog reikia tokio futbolininko, kad esant poreikiui galėtų į jį atsigręžti“, - teigė J.Carragheris.

Vasarą J.Kloppas bandė spręsti šią problemą ir norėjo į Liverpulį pasikviesti Nabilį Fekirą, tačiau sandoris po nesėkmingos medicininės apžiūros žlugo. G.Sounessas mano, kad strategas turi dar neužbaigtų reikalų žaidėjų rinkoje.

„Vasarą „Liverpool“ įsigijo Fabinho, taip pat prisijungė N.Keita, buvo bandoma įsigyti ir N.Fekirą. Manau, kad tai daug pasako apie tai, kaip J.Kloppas mato savo komandos saugų liniją.

Kai pasižiūriu į „Liverpool“ vidurio saugus, matau tris puikius vyrukus, kurie neriasi iš kailio kiekvienose rungtynėse. Tačiau jie neturi tos reikiamos kokybės savo žaidime tokiose rungtynėse kaip su „Manchester City“, jog galėtų žiūrėti į vieną pusę, o perdavimą atlikti į visiškai kitą pusę.

Manau, kad vien faktas, jog J.Kloppas vasarą įsigijo du saugus ir bandė įsigyti dar trečią puikiai pasako, kad šioje pozicijoje jam trūksta gerų žaidėjų. Manau, kad tai pasimatė ir šiose rungtynėse, kai jie dominavo ir kontroliavo kamuolį. 

Kartais pavojinga ieškoti geresnių žaidėjų, jie gali įdėti nepakankamai darbo. Tai jau yra balansavimo menas. J.Kloppas mėgsta futbolą-rokenrolą, jis taiko aukštą spaudimą ir žaidžia intensyvų futbolą. Ar jis išgautų tokį patį žaidimo stilių su aukštesnės klasės futbolininku?“, - retoriškai klausė G.Sounessas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Globalhacks
2019-03-04 03:18:12
ARE YOU WILLING TO HIRE THE REAL HACKERS TO GET YOUR CYBER PROBLEMS FIXED WITH SWIFT RESPONSE?
AND ARE YOU A VICTIM OF THE BINARY OPTION SCAM?

Solving a problem for which you know there’s an answer is like climbing a mountain with a guide, along a trail someone else has laid.
Here is a defined platform that maps a positive step closer to surviving heavy threat on the internet. You can put a stop to your anxiety and constant fear of you getting ripped off by forgeries. 
This post is actually for those who are willing to turn their lives around for the better, either financial-wise or relationship-wise or businesses.
Our primary reason for this development is to ensure that those in need of help don’t get ripped off by forgeries.
This is a global idea that navigates a newbie to a prominent encounter ( Fully immersed to a degree that the subject in question Is a disorienting worthwhile experience on merits).
Who are the GlobalHackers?
We are group of skilled professional hackers driven by passion to make the internet a safer place and render proficient services to those having cyber problems.
Globalhackers has grown and expanded since it formation over the years due to the experience and professionalism of our management and technical staff. Our strength is based on our ability to bring together active cyber security professionals who individually has acquired enormous exposure in the world of HACKING
As part of our corporate goals, providing value added services to meet our client needs and requirements has been our sustaining impetus.
Our offer of proactive technical and managerial advice has always given us edge over and above our competitors.
The new development on the Globalhackers platform is to assign to you the right HACKER to deal with your Particular kind of cyber issues depending on the kind of cyber problems you are willing to get fixed. 
Here, you would be refer to a legit professional hacker known for massive skills and security abilities.
Skilled and trained on
●bank accounts loading
●social media hack, (Facebook, Instagram, snapchat etc)
●Credit card top up,
●Credit card dept clearing.
●database hack,
●money transfer,
●Verified Paypal Accounts hack,
●email hack,
●Grade Changes hack,
●Android & iPhone Hack
●BinaryOption funds recovery.
The binary option scam is another problem facing the internet today.
How do you avoid binary option scam and what do you do if you are a victim of the scam.
Be wary of adverts on the internet and mostly on social media promising high returns from binary options trading. The binary option is one of the highly recorded scam on the internet.The Binary options are a form of fixed-odds betting. Particularly a trade involving if an event will occur or not and the result is either positive or negative.
If the investor is right, then they stand a solid chance of winning and should see a return of the funds invested but if they are wrong, they lose thier full funds invested. The Globalhacker are breeding effort to put an end to these unbearable swindle scheme taking over the intenet and taking a solid step forward to render solution to those affected by the fleece… we have striven to make tenacious effort to relief those who were victims off their traumatic feeling of loss. ( We Are Here To Help Recover Your Stolen Funds).

Here would be our cybersecurity techniques to retrieving back the victims stolen funds.
●The binary broker website would be traced down using a game over peer to peer network via a bug attack,
What's the use of these bug networks?
They secure an SQL trace on a hiding server, decentralizing it and redirecting the server to a soft plus network. A soft plus network enable varieties of unique web coding languages, Through that process reveals thier hidden networking source, displaying the changed web page made default.
This unveil the hiding information traceable to track down the scammers and their embezzled central fund reserve system.
You can stay away from false businesses online, to be highly oned firm by making enquiries for their firm reference number (FRN) and contact details and barter their calls on the switchboard number and also never make use of the link in a website or an email from the firm propitiating you for an investment.

For more enquiries and help, contact globalhacktech@gmail.com.
BinaryOption.recovery@cyberservices.com
HackerOne©️LLC 2019.
Atsakyti
Melissa
2018-10-11 17:12:55
Sveiki visi ten, tikiuosi, tu vaikinai viskas gerai? Mano vardai yra ponia Melissa Nicholas, prieš kelis mėnesius atvykau iš Kansaso. Aš buvau įsišaknijęs į blogą finansinę padėtį ir man reikėjo skubios paskolos, kad galėčiau sumokėti savo sąskaitas ir grįžti į mano kojas finansiškai dėl mano dabartinės finansinės padėties, mano bankas atsisakė suteikti man paskolą, todėl man nebuvo palikta jokių kitų galimybių, kaip ieškoti neužtikrintos paskolos internetu, mano tyrimo procese aš buvau sukčiavimo auka, ir aš praradau beveik 750 JAV dolerių, ir aš buvau daugiau rūpesčių, ir aš beveik daviau kad tikimės gauti paskolą, kol radau internetinį pranešimą apie šį įrašą, buvo pasidalintas liudytojais Frank'o iš Čarlstono valstijos liudytojais, kurie parodė, kaip jis gavo 50 000 JAV dolerių iš "Kathy Finance Inc.", perskaitęs pranešimą. Aš nusprendžiau susisiekti su "Kathy Finance Inc." per pašto žinutė, bendrinta paštu, mano neužtikrinta paskolos suma 350 000 JAV dolerių buvo patvirtinta per 72 valandas nuo mano prašymo, o mano paskola buvo sumokėta mano banko sąskaitoje be jokio praleidimo.

Noriu išreikšti savo didelę padėką ir patarti paskolų ieškotojams, kad jie būtų labai budri, nes čia yra daug sukčių, kurių vienintelis tikslas yra apgaudinėja nekaltus paskolų ieškotojus, taigi, jūs, vaikinai, turite būti atsargūs ir budrūs. tiems, kuriems reikia paskolos, rekomenduoju Kathy Finance Inc, galite susisiekti su kompanija elektroniniu paštu: kathyrichardfinance@hotmail.com

Dėkoju, kad skaitote mano liudijimą, linkiu jums sėkmės.

Tavo
Melissa Nicholas.
Atsakyti


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-29 Panevėžys 16 : 00 Žalgiris
Šeš 06-29 Kauno Žalgiris 18 : 00 Palanga
Šeš 06-29 Sūduva 19 : 00 Atlantas
Šeš 06-29 Riteriai 20 : 00 Stumbras
Ket 07-04 Palanga 18 : 00 Panevėžys
Ket 07-04 Sūduva 20 : 00 Kauno Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141