Conoras McGregoras prieš Chabibą Nurmagomedovą | Scanpix nuotr.

Conoras McGregoras prieš Chabibą Nurmagomedovą | Scanpix nuotr.

Šeštadienio naktį Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje (JAV) įvyko mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 229“. Jį vainikavo tikra svajonių kova tarp dabartinio UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono 30-mečio ruso Chabibo Nurmagomedovo ir po beveik 2 metų pertraukos į narvą grįžusio buvusio čempiono 30-mečio airio Conoro McGregoro.

Didžiąją kovos dalį dominavęs ir ne kartą varžovą parvertęs C.Nurmagomedovas pergalę įtvirtino ketvirtajame raunde, kai užsmaugė varžovą ir C.McGregoras pasidavė. Airis iki šiol nebuvo pralaimėjęs nė vienos titulinės kovos MMA narve, o C.Nurmagomedovas įrodė, kas yra tikrasis UFC čempionas.

Jau pirmajame raunde C.Nurmagomedovas pervedė kovą į parterį, kur praleido beveik 4 min. Tiesa, C.McGregoras tada dar neblogai gynėsi ir neatrodė beviltiškai. Antrajame raunde ruso dominavimas buvo gerokai akivaizdesnis. Net ir stovėsenoje C.McGregoras praleido rimtą smūgį, po kurio susvirduliavo ir vos nekrito. Parteryje C.Nurmagomedovas atkakliai atakavo varžovą rankomis, kuris tik aklai gynėsi.

Kiek geresnis C.McGregorui buvo trečias raundas. Kova beveik visą laiką vyko stovėsenoje, airis klinčo metu išvengė parvertimų ir galėjo pelnyti teisėjų simpatijas. Visgi, ketvirtajame raunde vėl matėme daug kartų regėtą vaizdą ruso kovose. C.Nurmagomedovas greitai parvertė airį ir pervedė kovą į parterį. Ten rusas sugriebė C.McGregoro kaklą ir ėmė smaugti varžovą, kol šis pasidavė.

C.McGregoras per karjerą laimėjo 21 kovą, iš kurių 18 – nokautais, 1 – skausmingu veiksmu ir 2 – teisėjų sprendimu. Airis taip pat patyrė 4 nesėkmes ir visas jas – parteryje. C.Nurmagomedovas laimėjo visas 27 karjeros kovas. 10 kovų jis laimėjo teisėjų sprendimu, 8 kartus nokautavo varžovus ir 9 kartus kovas užbaigė parteryje.

Atnaujinta 8.00 val. Antrą 4-o raundo minutę C.Nurmagomedovas parvertė C.McGregorą ir vėl užsiėmė dominuojančią poziciją parteryje.

Atnaujinta 7.55 val. 3 raundas praktiškai visą laiką vyko stovėsenoje. C.McGregoras praleido keletą smūgių, bet pats dažniau pataikė į varžovą ir apsigynė nuo ruso bandymų jį parversti. Šį raundą galėjo laimėti ir airis.

Atnaujinta 7.51 val. Kol kas nekyla klausimų, kas laimi kovą. Keliaujame į trečią raundą.

Atnaujinta 7.50 val. C.Nurmagomedovas buvo sugriebęs C.McGregoro ranką ir bandė ją užlaužti, bet airis išsigelbėjo.

Atnaujinta 7.49 val. Visiškas C.Nurmagomedovo dominavimas. Airis guli ant nugaros ir aklai ginasi.

Atnaujinta 7.47 val. Po Chabibo smūgio stovėsenoje Conoras vos neatsidūrė nokdaune! Airis greitai atgavo pusiausvyrą, bet rusas suspėjo parversti jį ant žemės ir tęsia savo dominavimą.

Atnaujinta 7.45 val. 1 raundas taip ir baigėsi. C.Nurmagomedovas beveik 4 min. buvo geresnėje padėtyje parteryje ir neabejotinai laimėjo raundą, tačiau C.McGregoro rimčiau nesužeidė.

Atnaujinta 7.43 val. C.Nurmagomedovas kontroliuoja varžovo kojas, bet C.McGregoras neleidžia varžovui atakuoti rankomis ir kova parteryje kol kas gana pasyvi.

Atnaujinta 7.41 val. Airis dirbo pirmu numeriu, bet rusas čia pat šoko jam į kojas. C.McGregoras apie 40 sek. laikėsi, kol galiausiai rusas jį parvertė ir pervedė kovą į parterį.

Atnaujinta 7.39 val. C.McGregoras arenoje turi gerokai daugiau palaikymo, rusas nušvilpiamas.

Atnaujinta 7.35 val. C.Nurmagomedovas irgi įžengė į narvą. Pasiruoškite didžiajai kovai!

Atnaujinta 7.31 val. Airis jau narve, laukiame dabartinio čempiono!

Atnaujinta 7.28 val. Narvas nusidažė žaliai - į areną įžengė C.McGregoras!

Atnaujinta 7.14 val. A.Pettis trečiojo raundo nepradės dėl patirtų sužalojimų. Kova baigta. Laukiame pagrindinės vakaro kovos!

Atnaujinta 7.00 val. Ką tik startavo T.Fergusono ir A.Pettiso kova. Po jų narve pasirodys C.McGregoras ir C.Nurmagomedovas.

Atnaujinta 6.39 val. Pagrindinė vakaro prasidės truputį vėliau nei planuota, nes narve dar gaunasi O.Saint Preux su D.Reyesu.

C.Nurmagomedovas yra kiek aukštesnis už varžovą (178 cm prieš 175 cm), bet airis turi akivaizdų ištiestų rankų ilgio pranašumą (188 cm prieš 178 cm). Abiejų kovotojų kojų ilgis vienodas (po 102 cm). Penktadienį kiek daugiau svėrė rusas (70,31 kg prieš 70,08 kg), bet kovos metu abiejų sportininkų svoris bus gerokai didesnis.

„Aš sutriuškinsiu jūsų berniuką. Aš ketinu sunaikinti jūsų berniuką“, - prieš kovą kalbėjo C.Nurmagomedovas. „Noriu padėkoti visiems Airijos sirgaliams, viso pasaulio fanams, nes ši kova įvyks dėl jūsų. Ačiū jums ir „inshallah“ (Dievo valia, - aut. past.)“.

„Kai pažvelgiau į Chabibo akis, pamačiau, kaip jis sustingo. Jo akys tapo stiklinės. Kraujas paliko jo kūną ir išbėgo pro užpakalį kaip paleista raketa. Manau, kad Chabibas turi daug silpnų vietų ir aš ruošiuosi jomis pasinaudoti. Žinau, kad jis yra geras imtynininkas ir dėl to nesiruošiu savęs apgaudinėti, bet taip pat žinau, kad jis yra lėtas ir stovėsenoje neturi ypatingų įgūdžių. Dagestane jis gal ir ėjo imtynių su meška, bet imtyniauti su Airijos gorila jam dar neteko“, - teigė C.McGregoras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

to scorpion
2018-10-08 18:21:46
tai ka toki, kiausingalvi
Atsakyti
Scorpion
2018-10-07 22:00:02
Dbr fergusono laikas sudubasinti jusu Conoriuka
Atsakyti
Jooio
2018-10-07 21:42:32
Sunkiai kam bus paimt rusa .matau nebent du varzovus george st piere arba tyron wodley
Atsakyti
.
2018-10-08 00:42:35
Prie ko cia wodley? tu bent isvis supranti ka nors apie sita sporta?
white mamba
2018-10-07 21:09:20
susmirdes isis muslimas iskart atakavo niekuo detus zmones ,nu laimejo pries girta mcgregora tai tegu dziaugesi ,ten net ne kova buvo ,o tiesiog gulejo tas kebabas visa laika ir gale kazkaip pavyko uzsmaugt
Atsakyti
tai beabejo
2018-10-08 09:03:42
ko dar tiketis is sio portalo siuksles, cia tipinis tavo komentaras bybiaveidi tu :)
x to white mamba
2018-10-08 10:59:31
Kokius nieko detus zmones?:D atakavo conoro komandos nari kvaily. toks tu beviltiskas esi kiek stebiu tavo komentarus, noreciau tave gyvai pamatyt :D
Kindziulis
2018-10-07 15:15:05
nugalejo si vakara stipresnis, viskas cia aisku. bet po kovos spaut ant priesininko, uzpult treneri, kai tuo tarpu trys draugeliai is nugaros puola dauzyt nuilsusi kovotoja- tai yra zema, gedinga. khabibas laimejo ir tuo paciu praleimejo, parodydamas koks be intelekto, nesivaldantis laukinis yra. Norejo parodyti, kad geresnis us mcgregora, pasirode toks pats
Atsakyti
Scorpion
2018-10-07 21:58:26
Ne treneri asile tu
to scorpion
2018-10-08 18:20:34
tai ka toki, kiausingalvi?
sabonioanukas
2018-10-07 14:23:50
Conoras tiesiog... Jisai pasieke viska ka galejo pasiekti t.y,pasieme 2 svoriu kategoriju cempionu dirzus.Ir viskas,jam neberupi jau sportas,matosi is jo akiu is jo veiksmu ir judejimo ringe,kaip kazkas cia sake "prarado motyvaija ir nora sportui" jam dabar rupi tik biznis.Bokse 100m,mma db 50m ar kiek cia pasieme,dar + viski savo turi jam kapsi kapsi ir kapsi pinigai ir tas manau labiausiai paveike ji psihologiskai ir numuse motyvaija judet sporte,atejo atsovejo ir viskas.+ nepamirskim Conoras nebuvo mma 2 metus,jisai nekovojo,nesvarbu kad treniravosi,bet jis nekovojo mma,okay perejo i boksa del pinigu ten pakovojo viena karta ir viskas,bet boksas ir mma yra visiskai skirtinga,taigi.Conoras jeigu butu ziurejas viska i mma jis manau,gal ir nebutu laimejes,bet butu manau kova iki pacio paskutinio 5 roundo ir butu labai grazi kova,kiekvienas butu viens kitam pridare zalos.taip kaip tada Diaz vs Mcgregor buvo grazu ziuret,abu dauzesi iki pacio galo ir nezinojai kas laimes (turiu omeny,2 revanca).Cia daug tu niuansu ir visa kita,bet kaip Mcgregoro fanas ir blet prapises 200e euru pasakysiu. Khabibas buvo ne tik visa galva auksciau,bet kokiom 3 galvomis auksciau uz Mcgregoras ir jis nusipelne vadintis dabar geriausiu MMA kovotoju kuris irode,kad gali kovoti pries ta kuris buvo padares tai ko niekas nebuvo padares per visa mma istorija.Pagarba Khabibui ir lauksim Khabib vs Mcgregor 2 :)
Atsakyti
Danke
2018-10-07 14:59:01
Pritariu tau :)
mirka3 > sabonioanukas
2018-10-07 17:37:58
Bent kartą galėjo garbingai nors vieną diržą gint. Dabar jei dar kovos ringe ir ne prieš senolius, tai savo komandai gerą pirtį turės užkurt, kad mažiau glostytų ir girtų.
.
2018-10-07 18:24:50
Jis dabar kovesi ne del pinigu o del asmeniniu priezasciu kaip ir khabibas. jie vienas kita nekencia, ir siaip buvo aisku kas laimes.
:)
2018-10-07 14:04:19
Jeigu butu rematchas, manau tada jau galutinai konoruj ragai butu. Labai abejoju kad sugebetu laimet. As pats sportuoju mma ir zinau kaip kvapas cia svarbu, ir kaip gauni bankes sunku istovet. O konoras jau 2 rounde kvapa matesi gaude. Ir siaip jis sitoj kovoj atrode nerangus, be rekcijos be nieko..
Atsakyti
Girtas?
2018-10-07 14:39:46
Ar gali but kad jis tikrai isgeras atejo i ringa? Jis vien is veido pasimetes atrodia
:)
2018-10-07 15:03:54
Abejoju kad girtas atejo, bet kovai tai tikrai nepasiruosias. Jis matesi tikejo savo jegom, vien is to ejimo veida atstacius, bet gera gavo plionke ir viskas. Konoras jeigu paziuresit ankstesnes kovas, turejo stipru distancijos jutima, gera rekcija kaip kates. O dabar prasileido is paciu pirmu smugiu i galva. Jeigu cia butu konoras stovejas kur su alvarezu kovojo, arba su aldo. Galimas variantas kad kova butu visiskai kitaip pasibaigus. Bet jis 2 metus nesportavo, labiau is sono kaip megejas atrode nej profesionalas. Dabar jeigu vel kovos, manau turetu jo kariera galutinai uzbaigt. Gal jis ir kovos kazkada, bet tos motyvacijos nebus ir tos liepsnos akyse kaip jis kovojo pries aldo sr alvareza. Patis pagalvokit, jeigu 50milijonu jum ikristu, ar jus labai nervintumetes kad pralaimejot?
Žalias
2018-10-07 13:24:28
Žiauriai gaila, bet ką padarysi. Susidaro įspūdis, jog komentuojantys iš abiejų pusių sugeba tik nekęsti ir skleisti mėšlą. Apsiraminkit. Yra kaip yra, čia nereikia jokių pasiteisinimų iš airio pusės, pasikrovė malkų ir tiek, šįkart jis buvo silpnesnis, šįkart jis buvo prasčiau pasiruošęs, o rusas buvo stipresnis ir praktiškai visur buvo žingsniu priekį. Bet nei tiems, kurie teisinasi, nei tiems, kurie pikčiugiškai loja, nereiktų susireikšmint,nes tai yra šito sporto grožis, laimi tas, kuris yra geriau pasiruošęs tą vakarą. Jei šįkart tai buvo rusas, nereiškia, kad kitą kartą nebus atvirkščiai. Tikras sportininkas ir tikras karys moka pralaimėti ir tai yra gyvenimo dalis. Baikit šūdus rašynėt, kuriuose nėra nei krislelio analizės ar argumentų, o tik heitinimas iš vienos pusės ir pasiteisinimai iš kitos pusės.

Kalbant apie kovą, dar vienas pavyzdys buvo, jog stiprūs imtynių pagrindai yra tai aplink ką galima cementuoti nuostabų mma kovotoją, kad ir kaip norėjau, jog viskas baigtūsi kitaip, bet tai yra tiesa. Rusas visur buvo priekyje, visgi, dar viena tiesa yra ta, jog C9noras neparodė nieko, tai reiškia, jog jo ginklai nebuvo išnaudoti, jis nesugebėjo narve pritaikyti savo taisyklių, o tai jam yra labai svarbu, visose savo kovose jis stengiasi primest savo stilių kitiems, o šįkart nepavyko, jis nesugebėjo prisitaikyti prie ruso taisyklių. Čia yra tobulintina jo vieta. Chabibas atsakė už savo žodžius, bet tai tik vienas vakaras.
Atsakyti
x
2018-10-07 13:36:09
Pagaliau nors vienas komentaras kuri smagu skaityt, pagarba. As uz Khabib, bet cia kova viena klaida viska lemia, kita karta gali buti kitaip.
Minde
2018-10-07 12:10:04
Tiesiai šviesiai - Connoras net neturėjo jokių šansų nei stovesenoje, nimei gulsciomis. Ir tie kurie sako kad jis turėjo šansų ar kad chabib tik vartesi ir nk nepadarė klysta. Jo toks kovos stylius. O ir stovesenoje prašove airių o airis net to nesugebėjo padaryti tad airio fanai susitaiktaikyk tiesiog šiuo metu už
Atsakyti
Andrius
2018-10-07 12:22:22
Kaip Conoras turejo stovesenoje sansu,jegu habibas pereidavo i parteri pastoviai?..aaa pimpaciulpy hebino?
s
2018-10-07 11:48:19
Conoro fanai tai pzda kokia duze :D MMA yra misriu kovos stiliu sportas klaunai jus kas kaip moka tas taip ir kovoja. Conoras net stovesenoi nk nepadare 2 raunde vos nesusileido. Būtu toks geras kaip jūs čia jį laikot tai nebutu prisileides nugriaunams db vos ne kaip koki naujoka sudorojo. Dar kam nepatink del tu imtiniu tai turejo sansa su Flyoid pencininku abu stovesenoi musosi Flyoid irgi is jo isityčiojo.
Atsakyti
Šiaip
2018-10-07 11:45:27
jau C. Nurmagomedovas yra avaras, o ne rusas.
Atsakyti
Hmm
2018-10-07 10:38:48
Baisu. Conoras prarades motyvacija sportui isvis. Anksciau mates noras ir idirbis,kad pasiektum tai,ko nori,o dabar grynai kaip ir pries F.M. Atejo atstovet ir pasiimt savo 50mln. Tikiuosi,kad padarys isvadas ir po poros kovu issikovos teise revansui,o ne naudosis savo statusu. Khabibas buvo visa galva geresnis si karta,bet garbes tie cirkai neprideda jam
Atsakyti
Manau kad
2018-10-07 10:27:53
Liudnas vaizdelis,graudu ziureti kai pinigai paima virsu,tijras apgailetinas sou del pinigu.matomai is ankto surezisuota kovos baigtis,tik gaila kad prismauge o me iskirto,aisku pasidalins milijonus graziai ramiai nafik jiems ta garbe,poto padarys revansa,per kury dar papildomi limonai. Cirkas ir tiek,varzovai ganetinai lygiaverciai.
Atsakyti
Tomas
2018-10-07 10:17:14
Conoras Cempionas!!!!Visi tai zino.
Atsakyti
Toma pakalike
2018-10-07 10:20:07
Visi zino.. Paciulptu ryzui uz 50e
Mxnxj
2018-10-07 10:16:15
Vata kaip or delfi ir cia isimete minusu deliotojas :)))))
Atsakyti
Vata eda suda
2018-10-07 10:15:09
Senas jau Conoros..Butu vieno amziais net menkaiisio sanso kebabasas neturetu..Madagno samdomos isoamsos neturetu taip dziaugtis..Nes ne rusas laimejo..
Atsakyti
x
2018-10-07 10:23:11
30m konorui ir jis senas??:DD o bent zinai kiek khabibui?:D debilas
vakarelis
2018-10-07 11:48:43
debile, jiems abiems po 30
M
2018-10-07 10:00:37
Sveikos tapinoidinės mazgotės!na kagi,ar lūžo piano men vakar nuo ryžabarzdžių hipsterėlių? :)))) va mažučiai,skauda jums dabar labai??? Tik dar pasikartosiu - sporte nėra vietos airiškai nieko negerbiančiai kiaulei, ir tą puikiai įrodė Chabibas,pasmaugdamas jūsų dievinamą alkoholiką kartu su visomis jūsų pseudopatriotų vertybėmis! Bravo Chabibui!
Atsakyti
Vadink n* ruse jibanas
2018-10-07 15:48:48
.
l
2018-10-07 09:58:25
Laimėjo kas ir turėjo laimėti. Rusas pažaidė su airiu ir tiek
Atsakyti
Hmm
2018-10-07 09:40:32
UFC lyga tampa panasi i WWE
Atsakyti
Ed
2018-10-07 09:38:31
Conoras manau geresnis kovotojas, bet jos po kovoa su Floydu paskendo piniguose, faktas kad rusas fiziskai pasiruoses buvo siai kovai ko nepadare airis, Conoras prades forma, tiksliau pratusines ir prageres, jei jis dabar susiimtu ir suprastu kad zodziais nieko nebeisgasdinsi tai pradet treniruotis jau nuo rytojaus, ir organizuot revansa ir normalia kova padaryt, nes siandiena tai nei kova nei kas cia buvo, smaugimais laimet kovas? Nafik is vis ziuret tada... rusas nei vienos kovos nelaimejo nesmaugdamas, visi jo laimejimai smaugiant, nuobodu ir pasyvu...
Atsakyti
Edikai pedi.. Ai
2018-10-07 09:44:04
Pusproti, ka cia rasineji girtas?!
:D
2018-10-07 09:57:48
Nekreipk demesio, cia makgregoro kekse raso, tokie dickrideriai neigs net akivaizdu dalyka, butu bibi sukise koneriui, tai va tokie pedikai rektu, kad ne bibis ten o virta desra buvo :D nu o tu konori siknos buciuotojau susitaikyk jau kazkaip su ta myntim kad patvarke tavo didviri liezuviu plakanti :D

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

10-19 „Pieno žvaigždės“ 16:30 „CBET“
10-19 „Nevėžis“ 17:00 „Neptūnas“
10-20 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“
10-20 „Sintek-Dzūkija“ 18:30 „Juventus“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-19 Riteriai 13 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 10-19 Panevėžys 17 : 00 Atlantas
Šeš 10-19 Žalgiris 19 : 00 Stumbras
Sek 10-20 Žalgiris 19 : 00 Sūduva