Kauno „Vytis“ | P.Jakelio nuotr.

Kauno „Vytis“ | P.Jakelio nuotr.

 Šeštadienį Lučenece (Slovakija) baigiasi UEFA salės futbolo Čempionų lygos pagrindinio etapo aštuntosios grupės turnyras, kuriame visas trejas rungtynes laimėjo Kauno „Vytis“. Vietą kitame etape jau anksčiau užsitikrinęs „Vytis“ trečiajame ture 5:0 sutriuškino Maltos čempionę „Vallettą“.

Rungtynių vaizdo įrašas:

Šį kartą puolime žibėjo ir lietuviai, kurie iš penkių įvarčių pelnė tris. „Vyčio“ gretose pasižymėjo Guesinho (0:18 min.), Jurijus Jeremejevas (3:16), baudinį įmušęs Arsenijus Buinickij (28:40), Japa (36:45) ir komandos kapitonas Justinas Zagurskas (39:24). Pirmajame kėlinyje J.Jeremejevas dar nerealizavo baudinio. Komandos vartus gynė ne tik Olinha, bet ir lietuvis Tomas Micelis.

„Vytis“ pirmajame ture trečiadienį 1:0 nugalėjo favoritę Nachičevanės „Araz“ (Azerbaidžanas), o antrajame ture ketvirtadienį 3:2 įveikė šeimininkę Lučeneco MIMEL (Slovakija). Šios pergalės užtikrino Kauno klubui pirmą vietą grupėje bei kelialapį į elitinį etapą.

Elitiniame etape žais tik 16 stipriausių Europos klubų, kurie bus suskirstyti į 4 grupes po 4. Burtų traukimo ceremonija vyks spalio 12 d.

Elitiniame etape „Vytis“ atsidūrė tarp tokių pasaulinių grandų kaip: „Barcelona“, „Benfica“, „Movistar Inter“ (su garsiuoju Ricardinho), „Kairat“, „Sporting“, „Gazprom-Ugra“ ir kitų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

As
2018-10-06 22:20:17
Gal jonavoji vytis zais namu rungtynes cempionu ligoji?
Atsakyti
Donce
2018-10-06 18:23:56
Jauciu kad sitie ir musu rinktinej malku pakrautu....
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-25 „Nevėžis-Optibet“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“
10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai