Rose Namajunas prieš Joanną Jedrzejczyk | Scanpix nuotr.

Rose Namajunas prieš Joanną Jedrzejczyk | Scanpix nuotr.

 Lenkė Joanna Jedrzejczyk tikėjosi sulaukti progos kovoti dėl antros skirtingos svorio kategorijos UFC pasaulio čempionės diržo. Ji jau buvo pasirašiusi kontraktą dalyvauti „UFC 231“ turnyre gruodžio 8-ą dieną ir kovoti dėl 125 svarų kategorijos (56,7 kg) titulo su kirgize Valentina Ševčenko, tačiau viskas pasikeitė per pastarąsias dienas.

UFC ilgą laiką nerado titulinės kovos „UFC 230“ turnyrui, kuris jau lapkričio 3-ią dieną vyks Niujorke (JAV). Jie pasiūlė paankstinti J.Jedrzejczyk ir V.Ševčenko kovą, bet lenkė nesutiko to padaryti. Tuomet UFC nusprendė išbraukti šią kovą iš „UFC 231“ programos, o V.Ševčenko surado kitą varžovę – Sijarą Eubanks. Taip J.Jedrzejczyk liko „ant ledo“.

„Aš atsisakiau kovos? Niekada to nepadaryčiau. Vakar man pranešė, kad mano kova atšaukta. Tai sužinojau iš žurnalistų ir buvau šokiruota. Esu pikta ir liūdna. Jie jau buvo pasirašę kontraktą gruodžio 8 d., bet jį ignoravo. Jie bandė priversti mane perkelti kovą į lapkritį, bet tai man nebūtų leidę tinkamai pasiruošti kovai. Valentina yra aukšto lygio varžovė, aš ją gerbiu, todėl noriu pasiruošti kovai tinkamai, o ne paskubomis. Galėjau kovoti Niujorke, jei man rūpėtų tik pinigai. Dėl pagarbos kitiems kovotojams ir sau pačiai aš nesutikau su tokiu UFC pasiūlymu. Esu profesionalė, rimtai žiūrinti į savo darbą, todėl mane žeidžia toks UFC elgesys ir kontrakto sąlygų nesilaikymas. Dėl UFC sprendimo aš privalėjau atšaukti suplanuotą treniruočių stovyklą, nes viską planuoju dar gerokai iki kovos paskelbimo“, - teigė J.Jedrzejczyk.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

m
2018-10-04 20:30:03
LENKU ZIURKE NUSPIRTA UZ BORTO. GALES DB PAVERKT SUKA KAMPE. BL CEMPIONE... PSICHINE LIGONE O NE CEMPIONE
Atsakyti
camp303
2018-10-04 15:54:56
Kaip čia taip gavosi. Per visus galus gyrėsi kokia ji D.White gera draugė ir žino daugiau už kitus apie būsimas kovas. Karalienė UFC , o nežinojo kad pramesta iš savo kovos.
Atsakyti