LeBronas Jamesas | Scanpix nuotr.

LeBronas Jamesas pirmą kartą „Staples Center“ arenoje žaidė kaip Los Andželo „Lakers“ komandos narys bei produktyviai išnaudojo savo minutes.

Luke‘o Waltono auklėtiniai namuose 111:113 (33:26, 26:22, 25:30, 27:35) pripažino Denverio „Nuggets“ pranašumą.

33 metų puolėjas dvikovą pradėjo startiniame penketuke ir žaidė 15 minučių. Jis pelnė 13 taškų (4/5 dvit., 1/1 trit., 2/3 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau 4 kartus suklydo.

L.Jamesas šiame mače kūrė efektingus epizodus, vieną iš šių atakų jis užbaigė galingu dėjimu į krepšį.

Jis 13 taškų surinko pirmoje mačo pusėje, o paskutiniame kėlinyje žaidė atsarginiai krepšininkai.

Los Andželo klube antrose rungtynėse iš eilės rezultatyviausiai žaidė JaVale‘as McGee, kuris pelnė 15 taškų. Nugalėtojų gretose Masonas Plumlee surinko 23 taškus.

„Lakers“: JaVale‘as McGee 15, Joshas Hartas 14, LeBronas Jamesas 13, Rajonas Rondo 11 (7 rez. perd.), Ivica Zubacas 9.

„Nuggets“: Masonas Plumlee 23, Nikola Jokičius 20, Malikas Beasley 15, Donaldas Sloanas ir Trey Lylesas po 12.