V.Šeškus: apie vienintelį LKL lygį atitinkantį legionierių, tragišką komandos puolimą bei gėdingą pralaimėjimą VIDEO + fotogalerija

2018.09.30 20:31
rungtynių akimirka | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

rungtynių akimirka | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

  Sekmadienį Vilniaus „Ryto“ (3/0) komanda LKL čempionate sužaidė galingą atkarpą 20-0 bei namuose 95:66 (24:13, 25:14, 25:16, 21:23) nepaliko vilčių Prienų „Skycop“ (1/2) krepšininkams.

Po rungtynių „Skycop“ treneris Virginijus Šeškus kalbėjo apie prastą komandos puolimą, legionierių žaidimą bei gėdingą pralaimėjimą.

„Rungtynės buvo labai blogos. Visą laiką būna ir gerų, ir blogų rungtynių, tačiau šiandien nevykdėme tą, ką buvome susitarę. „Rytas“ gynėsi labai paprastai, leisdavo mūsų dideliems priimti kamuolį, o pradžia nesėkminga buvo, nes Darjušas prametė gerus metimus iš po krepšio. Jie rizikavo, o mes tuo nepasinaudodavome. Nebuvo kamuolio vaikščiojimo, o akmuo didžiausias yra į mūsų žaidėjų daržą. Nesinori kritikuoti savų žiūrovų, tačiau taip negalima, kai per aštuonias sekundes įžaidėjas neišsimeta kamuolį. Galima pralaimėti 30 taškų, tačiau reikia žaisti taip, kad kiti iš šalies pasakytų, kad tiesiog nėjo metimai, o šiandien buvo tiesiog gėda, kai „Rytas“ kartais prieš mus puldavo, o pas mus nebūdavo jokios gynybos.

Visgi manau, kad per tas trejas rungtynes savo minimalų tikslą įvykdėme, laimėjome tas vienas rungtynes ir dabar laukiame tų kitų mačų, kurie parodys ko esame verti. Manau, kad sezono metu reikės imtis permainų, nes iš legionierių tik vienas Michaelis Bruesewitzas atitinka LKL lygį.

- Kaip vertinate Austino Arianso žaidimą ir ar negalvojote, kad geriau būtumėte pasilikę LiAngelo Ballą?

- Mes tą komandą formavome be visų pagrindinių rėmėjų. Atsiradus naujiems rėmėjams, buvo pasirašyti keli kontraktai. Jeigu būtume žinoję, būtų daugiau lietuvių, bet yra kaip yra, reikia tą kęsti ir bandyti kažką padaryti.

Į akis krenta ne tame, kad kažkas daroma blogai, tačiau nėra tų pastangų. Šiandien nustebino Arnas Labuckas, o tokių žaidėjų mums labai reikėtų, kurie nuo suolo padeda. Manau, kad turėsime daryti išvadas, o kuo greičiau jas padarysime, bus geriau. Visą laiką baigiantis rungtynėms aš vos ne visus atleidžiu, tačiau po to pasidaro gaila. Ne tie laikai ir reikės kažką daryti.

- Antros rungtynės iš eilės ne pačios geriausios puolant krepšį. Kas nutiko?

- Prienai pralaimėdavo 20 taškų ar panašiai, tačiau mes visada įmesdavome tų taškų. Dabar mes stringame. Tik komandiškai galime pasiekti kažkokios naudos, o vienas prieš vieną nesame stiprūs. Buvo gerų momentų, tačiau tas kamuolys visiškai nevaikšto, o nenurašant mūsų žaidėjų, „Ryto“ krepšininkai yra stipresni.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų