Italijos čempionate „AS Roma" namuose pranoko „Lazio“ VIDEO + fotogalerija

2018.09.29 17:55
„AS Roma“ – „Lazio“ rungtynių akimirka  | Scanpix nuotr.

„AS Roma“ – „Lazio“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Puikią pergalę Italijos „Serie A“ lygos čempionate iškovojo „AS Roma“, kuri savų žiūrovų akivaizdoje užtikrintai 3:1 nugalėjo „Lazio“.

Lorenzo Pellegrini pirmojo kėlinio pabaigoje pasinaudojo sumaištimi varžovų baudos aikštelėje ir nežiūrėdamas puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus, o „AS Roma“ išsiveržė į priekį 1:0.

Ciro Immobile perėmė kamuolį iš grubiai lygioje vietoje suklydusio varžovo ir netrukus atstatė šioje akistatoje pusiausvyrą 1:1.

Vos po keturių minučių Aleksandaras Kolarovas fantastišku baudos smūgiu vėl sugrąžino šeimininkams persvarą 2:1.

Federico Fazio 86-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį galva į vartus ir rezultatas tapo 3:1.