Philas Jonesas ir Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

Philas Jonesas ir Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

„Manchester United“ treneris Jose Mourinho pripažino, kad baiminosi Philo Joneso nepasitikėjimo vienuolikos metrų baudinių serijoje rungtynėse su „Derby County“.

Antradienį vakare „raudonieji velniai“ sensacingai pasitraukė iš „Carabao“ taurės, kai baudinių serijos metu 7 – 8 nusileido Franko Lampardo treniruojamai „Championship“ divizione rungtyniaujančiai komandai.

Lemiamą klaidą padarė būtent P.Jonesas, kuris stojo mušti aštuntojo baudinio, tačiau jo smūgis buvo per silpnas ir vartininkas lengvai sugavo kamuolį.

J.Mourinho pripažino turėjęs blogą nuojautą, kad jeigu baudinių serija užsitęs ir P.Jonesui teks atlikti smūgį, jo komanda turės problemų.

„Pakartosiu tai, ką sakiau ir po praėjusių rungtynių: varžovų komanda buvo kaip kumštis, jie tikėjo savimi. Rungtynės buvo gan atviros, o jie sužaidė tikrai gerai.

Šiose rungtynėse turėjome „žudyti“ varžovus, tačiau to nepadarėme. Antrojo kėlinio pradžioje mums nesisekė dominuoti ir tai pradėjome daryti tik tuomet, kai išlyginome rezultatą. Man tai nepatinka.

Man patinka, kai komanda žaidžia aktyviai, tačiau jeigu pergalės pradedame siekti tik tuomet, kai rezultatas 1 – 1 ir mes turime vienu žaidėju mažiau, viskas yra ganėtinai sudėtinga. Tačiau net ir neturėdami vieno žaidėjo stengėmės kovoti, bandėme tai daryti iki paskutinės akimirkos.

Tuomet buvo baudinių serija, joje kažkas turėjo suklysti. Kai pamačiau, kad neužteko nei šešių, nei septynių smūgių, supratau, kad turėsime problemų su P.Jonesu, taip pat su Ericu Bailly. Žinojau, kad ir vėl turėsime problemų“, - teigė J.Mourinho.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.