„Atletico“ – „Eibar“ rungtynių akimirka  | Scanpix nuotr.

„Atletico“ – „Eibar“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Antoine‘as Griezmannas šią vasarą atmetė viliojantį „Barcelona“ ekipos pasiūlymą ir pasirašė naują kontraktą su Madrido „Atletico“. Visgi prancūzas pripažino, kad tai buvo sunkiausias jo gyvenimo sprendimas, dėl kurio negalėjo ramiai miegoti naktimis. 

„Buvo tokių akimirkų, kai nesijaučiau gerai. Apie tai kalbėjau su savo žmona. Prikeldavau ją trečią valandą nakties ir klausdavau jos, ką mes darysime. Bandžiau apie tai kalbėti, tačiau ji negalėjo man padėti, nes nežinojo, ką galvoju, mano tėvai taip pat. Kai kurie šeimos nariai norėjo mane išvysti „Barcelona“ komandoje, kiti ne, todėl buvo sudėtinga“,- pripažino 27-erių metų puolėjas.

A.Griezmannas prisijungė prie „Atletico“ ekipos prieš ketverius metus. O per šį laikotarpį padėjo komandai iškovoti Europos lygą ir UEFA Super taurę. Puolėjas taip pat šią vasarą padėjo Prancūzijos rinktinei po dvidešimties metų pertraukos triumfuoti pasaulio futbolo čempionate.

Prancūzas turi puikius santykius ir tvirtą ryšį su „Atletico“ žaidėjais, todėl pastarųjų dauguma padarė viską, ką galėjo, kad įtikintų A.Griezmanną likti komandos gretose. 

„Visi man skambino, teiravosi kaip laikausi, klausdavo, ką galvoju. Kiekvieną kartą jie man kartodavo, jog nori, kad likčiau.

Čempionų lygoje norime pasirodyti geriau nei praėjusiais metais, kai nesugebėjome išeiti iš grupės. Manau, kad daugiausiai tai buvo mano kaltė, nes nesijaučiau gerai psichologiškai, o „La Ligoje“ kaip visada mesti iššūkį „Barcelona“ ir Madrido „Real“ klubams“,- atskleidė A.Griezmannas.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.