Varžybų prizininkai | Organizatorių nuotr.

Varžybų prizininkai | Organizatorių nuotr.

 Savaitgalį Kuldigoje (Latvija) vyko šaudymo į skraidančius taikinius Baltijos taurės varžybų finalinis etapas. Dėl galimybės dalyvauti šiose varžybose sportininkai metų bėgyje kovojo trijose taurės etapuose, kurie vyko Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Teisę dalyvauti Baltijos taurės varžybų finale iškovojo po dvylika geriausių apvalaus (SKEET) ir tranšėjinio (TRAP) stendo sportininkų. Varžybos vyko itin sudėtingomis oro sąlygomis - pučiant stipriam gūsingam vėjui ir lyjant lietui - todėl sportininkų pasiekti rezultatai buvo toli nuo jų aukščiausių pasiekimų.

Tranšėjinėje aikštelėje (TRAP) marijampolietis Donatas Blaškevičius iškovojo antrą vietą (98 iš 125 kvalifikacinėse varžybose ir 35 iš 50 finale). Nugalėjo Estijos atstovas Heiki Jaansalu (102 iš 125 kvalifikacinėse varžybose ir 39 iš 50 finale). Bronza atiteko kitam Estijos sportininkui Kenert Karu (103 kvalifikacijoje ir 27 iš 40 finale). Dar vienas Lietuvos atstovas vilnietis Aleksėjus Zareckis tenkinosi šešta vieta (98 kvalifikacijoje ir 16 iš 25 finale).

Apvalioje aikštelėje (SKEET) Lietuvos olimpinės rinktinės narys vilnietis Ronaldas Račinskas taip pat tapo vicečempionu (109 iš 125 kvalifikacinėse varžybose ir 47 iš 60 finale). Baltijos taurę iškovojo Latvijos šaulys Egils Abolinš (102 kvalifikacijoje ir 53 iš 60 finale). Bronza pelnė estas Tonu Tammist (104 kvalifikacijoje ir 40 iš 50 finale). Kiti Lietuvos atstovai į finalinį šešetą nepateko. Vilnietė Alisa Bogdanova kvalifikacinėse varžybose pataikė 99 iš 125 ir užėmė 7 vietą. Dar vienas vilnietis Rolandas Lisauskas, pataikęs į 92 taikinius liko 10 vietoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų