Joanna Jedrzejczyk | Instagram.com nuotr

Joanna Jedrzejczyk | Instagram.com nuotr

  Du kartus lietuvių kilmės kovotojai Rose Namajunas pralaimėjusi buvusi UFC minimalaus svorio kategorijos („strawweight“) čempionė lenkė Joanna Jedrzejczyk patvirtino savo kalbas bei pakilo į aukštesnę - visų lengviausio svorio kategoriją („flyweight“) - tam, kad galėtų kovoti dėl diržo.

Jau paskelbta oficialiai, kad J.Jedrzejczy (14-2 MMA, 9-2 UFC) ir Valentina Ševčenko (15-3 MMA, 4-2 UFC) susikaus gruodžio 8-ą dieną „UFC 231“ turnyre, kuriame dėl titulo jau kovos ir Maxas Holloway (19-3 MMA, 15-3 UFC) ir Brianas Ortega (14-0 MMA, 6-0 UFC).

V.Ševčenko dėl „flyweight“ titulo turėjo kovoti jau „UFC 228“ turnyre, tačiau buvusi čempionė Nicco Montano susidūrė su sveikatos problemomis svorio metimo laikotarpiu ir pasitraukė iš kovos. UFC nusprendė atimti titulą, o V.Ševčenko suorganizuoti kovą dėl jo.

J.Jedrzejczyk (15-2) UFC minimalaus svorio kategorijos titulą laimėjo 2015-ais metais ir jį apgynė penkis kartus, tačiau „UFC 2017“ turnyre galiausiai pralaimėjo R.Namajunas. Nuo tada lenkė balandį dar kartą pralaimėjo R.Namajunas, tačiau liepą įveikė Tecią Torres.

V.Ševčenko (15-3) per savo karjerą daugiausiai kovojo lengviausiame svoryje („bantamweight“). Praėjusį rugsėjį vykusiame „UFC 215“ turnyre ji dėl titulo kovojo su Amanda Nunes, tačiau jai pralaimėjo skirtingu teisėjų sprendimu. Tada ji priėmė sprendimą persikelti į jai natūralesnį svorį - „flyweight“ - ir jame techniniu nokautu nugalėjo Priscilą Cachoeirą.

Abi kovotojos tris kartus yra kovojusios viena prieš kita muaythai kovose. Visas jas laimėjo A.Ševčenko.

Visos jau žinomos „UFC 231“ turnyro kovos:

Čempionas Max Holloway - Brian Ortega – dėl puslengvio svorio kategorijos titulo

Joanna Jedrzejczyk - Valentina Shevchenko – dėl laisvojo visų lengviausio svorio kategorijos titulo

Olivier Aubin-Mercier - Gilbert Burns

Chad Laprise - Dhiego Lima

Antonio Carlos Junior - Elias Theodorou

Kyle Bochniak - Hakeem Dawodu

Devin Clark - Aleksandar

Rakič Nina Ansaroff - Claudia Gadelha

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.