Conoras McGregoras ir Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

Conoras McGregoras ir Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

 Jau spalio 6-ą dieną Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje (JAV) įvyks mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 229“. Jį vainikuos tikra svajonių kova tarp dabartinio UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono 29-erių metų ruso Chabibo Nurmagomedovo ir po beveik 2 metų pertraukos į narvą grįžtančio buvusio čempiono 30-mečio airio Conoro McGregoro.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Lietuvos laiku įvyko pirmoji C.Nurmagomedovo ir C.McGregoro akistata, kai Niujorke prasidėjo jų spaudos konferencija.

C.McGregoras į spaudos konferenciją atsinešė ir du čempionų diržus, kuriuos iš tikrųjų jau yra panaikinusi UFC organizacija bei neseniai išleistą savo viskio butelį. Airis taip pat paprašė plastikinių puodukų, kad galėtų pavaišinti viskiu UFC prezidentą Daną White'ą bei pats išgerti taurelę.

Tai buvo chaotiška spaudos konferencija, nes joje nesužinojome jokios naudingos ir įdomios informacijos, o bet koks C.Nurmagomedovo bandymas kalbėti buvo pasitiktas C.McGregoro žodžių tirados, todėl abu kovotojai kalbėdavo vienu metu ir buvo viską gana sunku suprasti. Nors retsykiais buvo bandomas vykdyti dialogas ir kovotojai vienas kitam užduodavo tam tikrus klausimus, tačiau į juos atsakymų dažniausiai nesulaukdavo.

Tuo tarpu D.White'as stovėjo tarp abiejų kovotojų ir per 40 minučių daug žodžių neištarė. Visgi po konferencijos portalui „MMA Junkie“ D.White'as prasitarė, kad čia nepamatė nieko kito, ką buvo matęs anksčiau ir itin gyrė C.McGregorą.

„Tai buvo tamsu, žmogau“, - sakė D.White'as. „Tai buvo tamsiausia spaudos konferencija, kurioje aš esu buvęs. Tačiau C.McGregoras yra psichologinės kovos meistras. Aš tai jau sakiau anksčiau ir pasakysiu dar kartą: jis yra geresnis nei bet kas kitas. Net už Muhammadą Ali. Tu nenori sakyti, kad kas nors yra geresnis už Ali, tačiau manau, kad kai ateina laikas psichologiniam karui šiame ar bet kokiame sporte, C.McGregoras yra geriausias iš visų“.

Spaudos konferencijoje mintys šokinėjo nuo viskio brando iki incidento, kuriame C.McGregoras užpuolė kovotojus vežusį autobusą bei šeimos ar politikos. D.White'as sako, kad tai daro C.McGregorą unikalų.

„Štai dar vienas dalykas apie C.McGregorą: jis yra toks geras - jis mokosi apie viską“, - sakė D.White'as. „Jis studijuoja kiekvieną mažą dalykėlį. Jis šnekasi su žmonėms, suranda istorijas iš tų vyrukų stovyklos vidaus. Pasižiūrėkite į visą tai, ką jis padarė „THe Ultimate Fighter“ su Urijah Feberiu ar su T.J. Dillashawu ir Cody Garbrandtu. Vienu metu C.Garbrandtas šokinėjo ir bandė su juo kovoti. Jis yra meistras. Jis tą gali padaryti geriausiai iš visų. Niekas nėra geresnis šiame kare nei C.McGregoras“.

Įdomu tai, kad narve susikaus 30-metis C.Nurmagomedovas, kuris per visą savo karjerą yra rami asmenybė, tuo tarpu 30-metis C.McGregoras jau ne kart1 parod4 savo gebėjimus psichologiniame kare bei pomėgį susidoroti su varžovu ne tik kovoje.

Verta paminėti, kad nors C.McGregoras spaudos konferenciją pradėjo akmeniniu veidu ir tik retsykiais nusišypsodavo, tačiau vėliau C.McGregorui pavyko šiek tiek sunervuoti rusą, kuris turėjo kelti balso toną.

„Tu nesi žmogus, jeigu tau nedaro tai įtakos“, - sakė D.White'as. „Tai neįmanoma, kad tavęs tai neįtakotų. Conoras tai žino. Jis atėjo ir padarė, tai ką jis visada daro. Štai kodėl jis sako, kad yra geriausias. Nėra nieko geresnio nei Conoras šiame psichologiniame kare. Jis yra visų laikų geriausias“.

D.White'as mano, kad sprendimas neįleisti sirgalių buvo puikus, nors pats C.McGregoras teigė, kad jis būtent ir kovoja dėl sirgalių ir prašė juos įleisti į vidų.

„Aš padariau visiškai teisingą sprendimą“, - sakė D.White'as. „Aš tą jaučiau ir vidurį konferencijos ir jai pasibaigus“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


respect Ali
2018-09-22 01:21:20
Geresnis už Ali? Blem visai lochas white kaip ir visciukas
Atsakyti
Nnn
2018-09-21 16:16:44
Koks jis geriausias mala suda ir viskas kaip ir pries floyda lojo kaip kale ir gsvo o galva ir pasibaige bus ir cia tas pats
Atsakyti
x
2018-09-21 12:42:51
Dana eilini karta irode kad yra magregoro kekse
Atsakyti
As
2018-09-21 14:36:40
Nestu tau tiek pinigu ir tu butum kekse.
x to as
2018-09-21 17:29:58
As ne parsidavelis grybe, o tu matyt uz 100stuku ir byrka man nugrauztum
Ryzo fanai
2018-09-21 19:01:39
Ne uz stuka o uz sotke pagrauztu
ne ryzo fanas
2018-09-21 22:00:37
seip zmogus gal turejo uomeni apie tas kekses jog jeigu tu jam dirbtum ir nestum tiek saibu ir tave isai girtu sakytu jog esi geriausias kazkokioi srityje , o cia pas normalius bachuriukus nemanau ar buna galvoi kazkokie birkos grauzimai ir pan..


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141