ASVEL
III kėlinys, 6 min.
55
:
47
Atsinaujins po sek
„Barcelona“
„4 Jours de Dunkerque“ antro etapo finišas | AFP/Scanpix nuotr.

„4 Jours de Dunkerque“ antro etapo finišas | AFP/Scanpix nuotr.

Prancūzijoje vykstančių daugiadienių „4 Jours de Dunkerque“ dviračių lenktynių antrajame etape geriausiai iš lietuvių vėl pasirodė Evaldas Šiškevičius, užėmęs 19-ą vietą.

Gediminas Bagdonas finišo liniją kirto 48-as, Egidijus Juodvalkis – 50-as, Ignatas Konovalovas – 76-as. Visi keturi lietuviai finišavo su pagrindine grupe.

 Etapo nugalėtoju tapo prancūzas Arnaud Demare, aplenkęs olandus Kenny Van Hummelį ir Ramoną Sinkelmaną.

Bendroje įskaitoje E.Šiškevičius pakilo į 7-ą vietą, E.Juodvalkis rikiuojasi 49-as, I.Konovalovas – 70-as, o G.Bagdonas – 72-as tarp 140-ies dalyvių.



Azerbaidžane vykstančių „Tour de Azerbaijan“ dviračių lenktynių antrajame etape lietuviams finišuoti tarp lyderių nepavyko.

Paulius Šiškevičius užėmė 53-ą vietą, Andrius Pečiulis – 78-ą, Tomas Vaitkus – 88-ą, Martynas Maniušis – 90-ą, Lukas Talačka – 101-ą, Arnoldas Valiauša – 116-ą. Etape nugalėjo ukrainietis Sergejus Hrečynas.

Bendroje įskaitoje P.Šiškevičius yra 53-as, A.Pečiulis – 85-as, T.Vaitkus – 91-as, M.Maniušis – 92-as, L.Talačka – 100-asis, A.Valiauša – 121-as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 11-27 Crystal Palace 22 : 00 Newcastle United
Šeš 11-28 Brighton & Hov… 14 : 30 Liverpool
Šeš 11-28 Manchester City 17 : 00 Burnley
Šeš 11-28 Everton 19 : 30 Leeds United
Šeš 11-28 West Bromwich … 22 : 00 Sheffield United