Joanna Jedrzejczyk | Scanpix nuotr.

Joanna Jedrzejczyk | Scanpix nuotr.

 Du kartus lietuvių kilmės kovotojai Rose Namajunas pralaimėjusi buvusi UFC minimalaus svorio kategorijos („strawweight“) čempionė lenkė Joanna Jedrzejczyk atskleidė, kad sutiktų persikelti į visų lengviausio svorio kategoriją („flyweight“), kad galėtų kovoti dėl diržo.

J.Jedrzejczyk norėtų susikauti su Valentina Ševčenko, kuri rugsėjo 8-ą turėjo susitikti su buvusia čempione Nicco Montano, tačiau ji dieną prieš kovą pasitraukė dėl sveikatos problemų. UFC atėmė iš N.Montano titulą bei paliko jį laisvą.

„Aš visada noriu kovoti, o UFC tai žino“, - sakė J.Jedrzejczyk. „Esu atvira persikėlimui į aukštesnį svorio divizioną ir kovai dėl titulo su V.Ševčenko. Bet mes dar pamatysime, kaip viskas pasisuks. Negaliu dabar pasakyti nei taip, nei ne. Nežinau, kas nutiks“.

Pasak J.Jedrzejczyk, jeigu tai nutiks, tai jų kova įvyks dar šiais metais.

J.Jedrzejczyk (15-2) UFC minimalaus svorio kategorijos titulą laimėjo 2015-ais metais ir jį apgynė penkis kartus, tačiau „UFC 2017“ turnyre galiausiai pralaimėjo R.Namajunas. Nuo tada lenkė balandį dar kartą pralaimėjo R.Namajunas, tačiau liepą įveikė Tecią Torres.

V.Ševčenko (15-3) per savo karjerą daugiausiai kovojo lengviausiame svoryje („bantamweight“). Praėjusį rugsėjį vykusiame „UFC 215“ turnyre ji dėl titulo kovojo su Amanda Nunes, tačiau jai pralaimėjo skirtingu teisėjų sprendimu. Tada ji priėmė sprendimą persikelti į jai natūralesnį svorį - „flyweight“ - ir jame techniniu nokautu nugalėjo Priscilą Cachoeirą.

Abi kovotojos tris kartus yra kovojusios viena prieš kita muaythai kovose. Visas jas laimėjo A.Ševčenko.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.