Dainius Adomaitis | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Dainius Adomaitis | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Lietuvos rinktinė pirmadienį žais dar vienas pasaulio čempionato atrankos rungtynes. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai susitiks su Nyderlandu nacionaline komanda.

Mūsiškiai artėjančiame mače gali užsitikrinti vietą pasaulio čempionate, bet treneris mano, kad tai nebus lengva.

„Nyderlandai yra gera komanda, kuri įveikė Italiją ir Kroatiją. Jie atvažiuoja čia nusiteikę užsikabinti – jiems tai vienos lemiamų rungtynių

Pagrindinis dalykas tas, kad jie žaidžia fizinį krepšinį. Viduje jie turi gerą ūgį. Tai atletiška komanda. Jeigu jiems neprilygsi fizika, tave gali nubausti. Jų gynyba – specifinė. Jų žaidimas daug kur pagrįstas baudos aikštelėje“, – po rytinės treniruotės akcentavo D.Adomaitis.

Specialistas papasakojo, kokį žaidimą propaguoja Nyderlandų komanda: „Tai labai agresyvi komanda ir jie nori greitinti žaidimą, spausti kamuolį. Be to, jie labai susispaudžia baudos aikštelėje ir provokuoja varžovus mesti daug tritaškių. Jeigu varžovai prameta, atkovoję kamuolius bėga į greitą į puolimą. Turėsime daug situacijų mesti ir reikės pataikyti. Bet tuo pačiu kai kur reikės atakuoti kai kuriuos žaidėjus“. D.Adomaitis perspėjo, kad būsimų varžovų negalima nuvertinti, tačiau pagrindinio jų krepšininko neįvardijo.

„Jie turi daug skirtingų žaidėjų skirtingose pozicijose. Ir ketvirtoje pozicijoje yra labai pavojingas žaidėjas su geru ūgiu. Jų įžaidėjas taip pat labai agresyvus ir puolime, ir gynyboje. Kaip komanda, jie atrodo tikrai neblogai. Jie turi ir Ispanijos krepšinio lygos žaidėjų. Jokiu būdu negalima jų nuvertinti ir mes to nesiruošiame daryti“, - sakė specialistas. 

Lietuviai su Nyderlandais susitiks pirmadienį, 18 val. Vilniuje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton