Joanna Jedrzejczyk | Scanpix nuotr.

Joanna Jedrzejczyk | Scanpix nuotr.

 Oficialiame UFC puslapyje ketvirtadienį trumpam pasirodė informacija, kad lapkričio 3-ią dieną „UFC 230“ turnyre trečią kartą susikaus Rose Namajunas ir Joanna Jedrzejczyk. Netrukus UFC vadovai sureagavo į tai, paskelbė, kad ši informacija tebuvo techninė klaida ir penktadienį „UFC 230“ turnyro programoje vėl nebeliko pagrindinės kovos.

Pati J.Jedrzejczyk matė UFC paskleistą informaciją ir pripažino, kad tai tebuvo klaida: „Mano žiniomis, Rose kovos su Jessica Andrade. Manau, kad Jessica nusipelnė teisės kovoti dėl titulo.“

„UFC 230“ turnyras vis dar neturi pagrindinės kovos. Imta svarstyti, jog J.Jedrzejczyk galėtų gelbėti šį turnyrą ir susikauti dėl kiek aukštesnės svorio kategorijos pasaulio čempionės diržo su kirgize Valentina Ševčenko.

„Pastaruoju metu gaunu daug žinučių apie tai. Žmonės manęs klausinėja, ar aš norėčiau tokios kovos. Galiu pasakyti, kad esu atvira kovai su Valentina. Visada norėjau kautis su geriausiomis kovotojomis, o ji yra viena iš tokių. Reikia susėsti prie derybų stalo ir aptarti daug detalių. Esu minėjusi, kad viena iš mano svajonių yra tapti dviejų skirtingų svorio kategorijų čempione“, - pridėjo J.Jedrzejczyk.

Beje, panašu, kad UFC bręsta dar viena superkova tarp dviejų čempionų. Henry Cejudo, kuris sensacingai nugalėjo Demetriousą Johnsoną, pareiškė, kad baigia derybas dėl kovos su aukštesnės svorio kategorijos čempionu T.J.Dillashaw. Teigiama, kad susitarimas bus pasiektas jau netrukus, neatmetama galimybė, kad ši kova galėtų vainikuoti ir „UFC 230“ turnyrą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.