Rose Namajunas prieš Joanną Jedrzejczyk | Scanpix nuotr.

Rose Namajunas prieš Joanną Jedrzejczyk | Scanpix nuotr.

 Šiais metais UFC dar liko surengti keturios grandiozinius „pay-per-view“ tipo mišrių kovos menų (MMA) turnyrus. Jau spalio 6-ą dieną vyks „UFC 229“ turnyras, kurį vainikuos Chabibo Nurmagomedovo ir Conoro McGregoro kova. Gruodžio 8-ą dieną „UFC 231“ turnyre dėl diržo kovos Maxas Holloway ir Brianas Ortega, o metus baigs „UFC 232“ turnyras, kuriame gruodžio 29 d. susikaus dvi dabartinės čempionės – Cris Cyborg ir Amanda Nunes.

Nežinomybė lieka tik dėl „UFC 230“ turnyro. Jis jau lapkričio 3-ią dieną vyks legendinėje Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje. Ten įvyks ilgai lauktas Nate‘o Diazo sugrįžimas, bet pagrindinė vakaro kova nepaskelbta iki šios dienos.

Ketvirtadienį oficialiame UFC puslapyje pasirodė informacija, kad pagrindinėje „UFC 230“ kovoje susikaus minimalaus svorio kategorijos pasaulio čempionė Rose Namajunas ir lenkė Joanna Jedrzejczyk. Tai būtų jau trečia šių sportininkių dvikova. Pirmus du kartus laimėjo R.Namajunas, bet J.Jedrzejczyk vis tiek yra minimalaus svorio kategorijos reitingo lyderė.

Informacija UFC puslapyje | Organizatorių nuotr.

Informacija UFC puslapyje | Organizatorių nuotr.

Pasaulio žiniasklaidai netrukus atkreipė dėmesį į šią informaciją UFC puslapyje. Vienas iš Rusijoje esančių UFC vadovų ketvirtadienį pareiškė, kad tai tėra techninė klaida, kuri netrukus bus ištaisyta. Penktadienį R.Namajunas ir J.Jedrzejczyk kova išties buvo pašalinta iš „UFC 230“ programos, o pagrindinė vakaro kova lieka neatskleista.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.