Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė | Virgaudo Leknicko nuotr.

Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė | Virgaudo Leknicko nuotr.

 Plovdive (Bulgarija) vykstančiame pasaulio irklavimo čempionate penktadienį kelialapius į A finalus iškovojo Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė bei Mindaugas Griškonis.

Moterų porinių dviviečių valčių pusfinalyje Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė po pirmųjų 500 metrų buvo priešpaskutinės, penktos, tačiau nuo tada lietuvės didino greitį ir ilgai tarp visų dalyvių plaukė greičiausiai ir jau po 1000 metrų buvo ketvirtos, o po 1500 metrų - trečios. Paskutiniuosius 500 metrų lietuvės įveikė dar labiau padidinusios greitį ir finišvo antroje pozicijoje (6:51.01) bei pateko į A finalą.

Atrankoje lietuvės buvo lėtesnės šešiomis sekundėmis (6:57.79 min.).

Už lietuves greičiau plaukė tik kanadietės, kurios pirmavo beveik visą laiką ir finišavo per 6:50.80 min. Paskutinį kelialapį į A finalą iškovojo britė (6:53.05 min.).


Mindaugas Griškonis | Vytauto Dranginio nuotr.

Mindaugas Griškonis | Vytauto Dranginio nuotr.

Vyrų vienviečių valčių pusfinalyje Mindaugas Griškonis pirmuosius 500 metrų įveikė ketvirtas, tačiau nuo 1000 metrų ribos išsiveržė į trečią vietą ir jos nebeužleido iki pat finišo (6:51.72 min.) bei iškovojo paskutinį kelialapį į A finalą. lietuvis ketvirtoje vietoje buvusį baltarusą Dzianį Mihalą aplenkė 9 sekundėmis, o nuo antroje vietoje likusio vokiečio Oliverio Zeidlerio atsiliko 2 sekundėmis.


Lina Šaltytė | Scanpix nuotr.

Lina Šaltytė | Scanpix nuotr.

Nesėkmingai moterų vienviečių valčių pusfinalis susiklostė Linai Šaltytei-Masilionei, kuri distanciją įveikė per 7 min. 51.59 sek. ir tarp šešių dalyvių užėmė paskutinę vietą bei kovos B finale, kuriame varžomasi dėl 7-osios vietos bendroje įskaitoje.


Neįgaliųjų vyrų vienviečių valčių pusfinalyje kelialapio į A finalą nepavyko iškovoti Augustui Navickui, kuris 2000 metrų distanciją įveikė per 10 min. 20.78 sek. ir tarp šešių dalyvių užėmė šeštą vietą bei dalyvaus B finale. Greičiausias buvo ukrainietis Romanas Polianskyi (9:36.45 min.).

Primename, kad nepriklausomai nuo rungties, patekimas pusfinalyje tarp 3 greičiausių įgulų garantuoja vietą A finale. Jei savo pusfinalio plaukimuose lietuviai užėmė 4-6 vietas, tuomet tenkinsis B finalu, kuriame bus kovojama dėl 7-os vietos bendroje įskaitoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

11-18 „Žalgiris“ 17:00 „Šiauliai“
11-18 „Neptūnas“ 17:20 „Rytas“
11-18 „Lietkabelis“ 17:20 „Pieno žvaigždės“
11-18 „Nevėžis“ 18:15 „Dzūkija“
11-24 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
11-24 „Rytas“ 17:20 „Nevėžis“

Eurolyga 2018/2019

11-20 Stambulo „Anadolu Efes“ 19:00 Tel Avivo „Maccabi“
11-20 Stambulo „Fenerbahce“ 20:00 Stambulo „Darussafaka“
11-20 Miuncheno „Bayern“ 21:30 Pirėjo „Olympiakos“
11-20 Madrido „Real“ 22:00 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
11-21 Maskvos srities „Chimki“ 19:00 Podgoricos „Budučnost“
11-21 Maskvos CSKA 19:00 Kauno „Žalgiris“
11-21 Atėnų Panathinaikos 21:00 „Barcelona“
11-21 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Vitorijos „Baskonia“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 11-24 Watford 17 : 00 Liverpool
Šeš 11-24 West Ham United 17 : 00 Manchester City
Šeš 11-24 Brighton & Hov… 17 : 00 Leicester City
Šeš 11-24 Manchester United 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 11-24 Fulham 17 : 00 Southampton
Šeš 11-24 Everton 17 : 00 Cardiff City
Šeš 11-24 Tottenham Hotspur 19 : 30 Chelsea
Sek 11-25 AFC Bournemouth 15 : 30 Arsenal
Sek 11-25 Wolverhampton … 18 : 00 Huddersfield Town
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

11-21 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Kaunas Hockey“
11-22 „Hockey Punks“ 20:15 „Energija“
11-29 „Energija“ 20:00 „Hockey Punks“
12-01 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Geležinis vilkas“
12-04 „Hockey Punks“ 20:15 „Geležinis vilkas“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141