VAR technologija | Scanpix nuotr.

VAR technologija | Scanpix nuotr.

Šeštadienį pirmą kartą penkiose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse bus išbandyta VAR sistema, kuri buvo naudojama ir pasaulio čempionate Rusijoje.

Vaizdo pakartojimo technologija vis labiau skverbiasi į futbolą. Praėjusiame sezone ji jau buvo naudojama Italijoje ir Vokietijoje, šiame sezone naudojama ir Ispanijoje. Vasarą ji buvo naudojama ir pasaulio čempionate Rusijoje.

Tačiau Anglijos „Premier“ lyga taip neskuba įsivesti tokių naujovių ir sutiko šiame sezone tik išbandyti VAR sistemą.

BBC skelbia, kad ji pirmą kartą bus išbandyta šeštadienį, kuomet bus testuojama penkiose „Premier“ lygos rungtynėse, kurios prasidės penktą valandą Lietuvos laiku.

Bandomuoju laikotarpiu VAR bus naudojama spręsti kelias problemas: įvarčius, vienuolikos metrų baudinius, tiesiogines raudonas korteles bei nustatyti prasikaltusio futbolininko identitetą.

Balandžio mėnesį „Premier“ lygos klubai balsavo prieš VAR naudojimą 2018/19 metų sezone.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

09-26 „Juventus“ 18:00 „Šiauliai“
09-26 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
09-26 „Pieno žvaigždės“ 18:30 „Neptūnas“
09-27 „Skycop“ 18:50 „Žalgiris“
09-27 „Nevėžis“ 18:50 „Lietuvos rytas“

Eurolyga 2018/2019

10-11 Podgoricos „Budučnost“ 19:00 Milano „AX Armani Exchange“
10-11 Maskvos CSKA 20:00 „Barcelona“
10-11 Atėnų Panathinaikos 21:00 Tel Avivo „Maccabi“
10-11 Madrido „Real“ 22:00 Stambulo „Darussafaka“
10-12 Maskvos srities „Chimki“ 20:00 Pirėjo „Olympiakos“
10-12 Kauno „Žalgiris“ 20:00 Vitorijos „Baskonia“
10-12 Stambulo „Fenerbahce“ 20:45 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
10-12 Miuncheno „Bayern“ 21:30 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 09-29 West Ham United 14 : 30 Manchester United
Šeš 09-29 Newcastle United 17 : 00 Leicester City
Šeš 09-29 Wolverhampton … 17 : 00 Southampton
Šeš 09-29 Manchester City 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 09-29 Huddersfield Town 17 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 09-29 Everton 17 : 00 Fulham
Šeš 09-29 Arsenal 17 : 00 Watford
Šeš 09-29 Chelsea 19 : 30 Liverpool
Sek 09-30 Cardiff City 18 : 00 Burnley
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

09-25 „Kaunas Hockey“ 20:00 „Energija“
09-27 „Hockey Punks“ 20:15 „Geležinis vilkas“
10-04 „Energija“ 20:00 „Geležinis vilkas“
10-06 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Hockey Punks“
10-09 „Hockey Punks“ 20:15 „Kaunas Hockey“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141