Mindaugas Kieras | Organizatorių nuotr.

Mindaugas Kieras | Organizatorių nuotr.

 Rugsėjo pabaigoje prasidės Lietuvos ledo ritulio pirmenybės. Komandos dėliojasi sudėtis ir ruošiasi sezono atidarymui. Vilniaus „Hockey Punks“ komandą kartu su Elektrėnų „Energija“ galima būtų vadinti stabiliausia šalies ekipa. 

Per 3 pastaruosius sezonus „Hockey Punks“ ledo ritulininkai kaskart iškovodavo prizines vietas. Kadangi panašu, kad šiemet Elektrėnų „Energijai“ bus sunkiau apginti šalies čempiono vardus (nemažai žaidėjų išvyko, be to prarastas vienas iš rėmėjų), įdomu, kas naujo vyksta konkurentų stovyklose.

Pagrindinė „pankų“ naujiena – ateinantį sezoną komandos vyriausiuoju treneriu taps po  balandžio mėn. vykusio Pasaulio I-ojo B diviziono Kaune pačiūžas ant vinies pakabinęs ilgametis nacionalinės rinktinės gynėjas Mindaugas Kieras.

„Naujas sezonas, nauji iššūkiai. Tik šį kartą trenerio pareigose. Esu kupinas ryžto ir pasitikėjimo vesti komandą teisingu kelių. Konkurencingą komandą turime, tad belieka tik atiduoti visas jėgas visiems kartu dėl bendro tikslo. Su nekantrumu laukiu naujo sezono pradžios, – nedaugžodžiavo šią savaitę pradėsiantis dirbti specialistas.

Komandos vadovas Šarūnas Kuliešius, beje, Kaune irgi prisidėjęs prie rinktinės pergalių trenerio asistento pareigose, teigia, kad šis sprendimas pats prašėsi sužinojus, kad Mindaugas pasirodyti aikštėje ateinančiame sezone neplanuoja.

„Daugelis ledo rituliu besidominčių žmonių žino, kad jis nėra naujokas trenerio poste. Įgavo patirties treniruodamas Lietuvos jaunimo iki 20 m. rinktinę, be to treniruoja mėgėjus. Iš savo patirties galiu pasakyti, kad tik baigus žaisti labai gerai jauti žaidybines situacijas ir visus niuansus. Galbūt trūksta tik patirties priimant sprendimus.

Nors Lietuvos ledo ritulio lygą dėl ribotų komandų galimybių treniruotis vadinčiau daugiau žaidėjų, nei trenerių lyga, visgi, manau, kad Mindaugas įneš savo idėjų. Matėsi, dvidešimtmečiai pernai Slovėnijoje tikrai pavyzdingai dirbo gynyboje, ko šalies reprezentacinėse komandose netenka dažnai matyti.“

Taip pat prie „Hockey Punks“ kariaunos prisijungs pernai šalies dvidešimtmečių rinktinėje žaidęs Laisvydas Kudrevičius, eilę metų šalies pirmenybėse rezultatyvus buvęs rokiškėnas Simas Sakaitis. Be to kalbamasi, tačiau galutinai nesutarta dar su keliais kandidatais. 

Pirmosiose sezono rungtynėse „Hockey Punks“ laukia kita sostinės komanda – kasmet vis brandesnį žaidimą rodantys „Geležinio Vilko“ ledo ritulininkai. Pirmųjų rungtynių data – kol kas nepatvirtinta. Antrajame ture komandos Vilniaus „Pramogų arenoje“ susitiks rugsėjo 27 d., 20 val. 15 min.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

09-26 „Juventus“ 18:00 „Šiauliai“
09-26 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
09-26 „Pieno žvaigždės“ 18:30 „Neptūnas“
09-27 „Skycop“ 18:50 „Žalgiris“
09-27 „Nevėžis“ 18:50 „Lietuvos rytas“

Eurolyga 2018/2019

10-11 Podgoricos „Budučnost“ 19:00 Milano „AX Armani Exchange“
10-11 Maskvos CSKA 20:00 „Barcelona“
10-11 Atėnų Panathinaikos 21:00 Tel Avivo „Maccabi“
10-11 Madrido „Real“ 22:00 Stambulo „Darussafaka“
10-12 Maskvos srities „Chimki“ 20:00 Pirėjo „Olympiakos“
10-12 Kauno „Žalgiris“ 20:00 Vitorijos „Baskonia“
10-12 Stambulo „Fenerbahce“ 20:45 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
10-12 Miuncheno „Bayern“ 21:30 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 09-29 West Ham United 14 : 30 Manchester United
Šeš 09-29 Newcastle United 17 : 00 Leicester City
Šeš 09-29 Wolverhampton … 17 : 00 Southampton
Šeš 09-29 Manchester City 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 09-29 Huddersfield Town 17 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 09-29 Everton 17 : 00 Fulham
Šeš 09-29 Arsenal 17 : 00 Watford
Šeš 09-29 Chelsea 19 : 30 Liverpool
Sek 09-30 Cardiff City 18 : 00 Burnley
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

09-25 „Kaunas Hockey“ 20:00 „Energija“
09-27 „Hockey Punks“ 20:15 „Geležinis vilkas“
10-04 „Energija“ 20:00 „Geležinis vilkas“
10-06 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Hockey Punks“
10-09 „Hockey Punks“ 20:15 „Kaunas Hockey“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141