„Real“
57 min.
2
:
0
Atsinaujins po sek
„Deportivo Alaves“
Joanna Jedrzejczyk, Jonas Jonesas ir Tyronas Woodley | Scanpix nuotr.

Joanna Jedrzejczyk, Jonas Jonesas ir Tyronas Woodley | Scanpix nuotr.

 Šiais metais UFC dar liko surengti keturios grandiozinius „pay-per-view“ tipo mišrių kovos menų (MMA) turnyrus.

Jau spalio 6-ą dieną vyks „UFC 229“ turnyras, kurį vainikuos Chabibo Nurmagomedovo ir Conoro McGregoro kova. Gruodžio 8-ą dieną „UFC 231“ turnyre dėl diržo kovos Maxas Holloway ir Brianas Ortega, o metus baigs „UFC 232“ turnyras, kuriame gruodžio 29 d. susikaus dvi dabartinės čempionės – Cris Cyborg ir Amanda Nunes.

Apklausa

1. Kurią kovą labiausiai norėtumėte išvysti?

Nežinomybė lieka tik dėl „UFC 230“ turnyro. Jis jau lapkričio 3-ią dieną vyks legendinėje Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje. Ten įvyks ilgai lauktas Nate‘o Diazo sugrįžimas, bet pagrindinė vakaro kova nepaskelbta iki šios dienos. Pastaruoju metu vis daugėja spekuliacijų, kuri kova dėl čempiono diržo galėtų „vainikuoti“ šį turnyrą. Sportas.lt Jums pateikia keletą variantų, kokios kovos galėtų išgelbėti šį turnyrą.

Jonas Jonesas, Danielis Cormier ir Alexanderis Gustafssonas

Jono Joneso ir Danielio Cormierio kovos akimirka | Scanpix nuotr.

Jono Joneso ir Danielio Cormierio kovos akimirka | Scanpix nuotr.

Jau praėjo daugiau nei vieneri metai nuo to laiko, kai J.Jonesas antrą kartą buvo pagautas dėl dopingo vartojimo. JAV antidopingo agentūra vis dar nepaskelbė, kiek laiko buvęs čempionas bus diskvalifikuotas. Pats J.Jonesas jau kurį laiką pluša treniruotėse ir taip kursto gandus apie savo sugrįžimą. Jei kas ir galėtų išgelbėti „UFC 230“ turnyrą, tai būtent J.Joneso pasirodymas.

Kas galėtų tapti J.Joneso varžovu sugrįžimo kovoje? Pagrindinis kandidatas – D.Cormier. Jis šiuo metu turi dviejų skirtingų svorio kategorijų UFC čempiono diržus, o su J.Jonesu kovėsi jau du kartus. Pirmą kovą J.Jonesas laimėjo teisėjų sprendimu, o antroje kovoje nokautavo D.Cormier, bet pergalę prarado dėl problemų su dopingo vartojimu. D.Cormier nesikovė nuo liepos pradžios, jo akistata su Brocku Lesnaru nebus įmanoma iki 2019 m. pradžios ir pats amerikietis buvo paskelbęs, kad iki tol dar norėtų ginti pussunkio svorio kategorijos diržą.

Į šiuos svarstymus derėtų įtraukti ir A.Gustafssoną. Jis šiuo metu pirmauja UFC pussunkio svorio kategorijos reitinge. Švedas jau du kartus kovėsi dėl pasaulio čempiono diržo, pralaimėjo tiek J.Jonesui, tiek D.Cormier, bet dabar situacija yra tokia, kad A.Gustafssonas yra vertas dar vienos progos. Jis galėtų kautis su D.Cormier dėl tikrojo čempiono diržo arba su J.Jonesu – dėl laikinojo čempiono diržo.

Tyronas Woodley prieš Colby Covingtoną

Tyrono Woodley ir Darreno Tillo dvikovos akimirka | Scanpix nuotr.

Tyrono Woodley ir Darreno Tillo dvikovos akimirka | Scanpix nuotr.

T.Woodley praėjusią savaitę dominavo narve prieš Darreną Tillą ir jau antrajame raunde nugalėjo jį smaugimo veiksmu. Tiesa, pusvidutinio svorio kategorijos reitinge D.Tillas tebuvo antras, o jį lenkė C.Covingtonas. Prieš keletą mėnesių atrodė, kad būtent C.Covingtonas anksčiau sulauks progos kovoti su T.Woodley, tačiau jam norėjosi kiek daugiau laiko atsigauti po kovos su Rafaeliu dos Anjosu. Dabar situacija pasikeitė – C.Covingtonas iš karto po T.Woodley pergalės ėmė reikalauti kovos dėl diržo. Reitingo lyderis netgi įvardijo kovos datą – lapkričio 3 d. „UFC 230“ turnyre. Šioje situacijoje daugiausiai klausimų kelia T.Woodley sprendimas. Amerikietis šiemet gydėsi peties traumą, o narve kovėsi  rugsėjo 8 d. Žinoma, jo kova su D.Tillu netruko nė 10 min., bet ar veteranui užtektų 8 savaičių pasiruošti dar vienam iššūkiui?

Valentina Ševčenko prieš Joanną Jedrzejczyk

Joannos Jedrzejczyk ir Tecia Torres kovos akimirka | Scanpix nuotr.

Joannos Jedrzejczyk ir Tecia Torres kovos akimirka | Scanpix nuotr.

Moterų 125 svarų (57 kg) kategorija šiuo metu neturi pasaulio čempionės. Pirmoji ir kol kas vienintelė šios svorio kategorijos čempionė Nicco Montano prieš kovą su V.Ševčenko susidūrė su sveikatos problemomis. N.Montano svorio metimo metu sustreikavo inkstai ir ji buvo išgabenta į ligoninę, o UFC atėmė iš jos čempionės diržą be kovos. UFC prezidentas Dana White‘as netrukus pareiškė, kad sieks kuo greičiau surasti varžovę V.Ševčenko, o jos kova su J.Jedrzejczyk galėtų būti vienas iš įdomiausių variantų. Lenkė vis dar neatsisako ambicijų ir 115 svarų (53 kg) kategorijoje, bet joje artimiausiu metu dėl diržo turėtų kovoti Rose Namajunas ir Jessica Andrade. J.Jedrzejczyk, laukdama tos kovos laimėtojos, galėtų pabandyti įgyvendinti kitą savo svajonę ir iškovoti antros skirtingos svorio kategorijos čempionės diržą. Apie tai ji yra kalbėjusi ne kartą, o aplinkybės tokiai kovai šiuo metu labai palankios.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

nu nzn nzn
2018-09-13 15:05:18
Esme kd brucas sukovoja kova ir laidvasgali naudot ka nori jai reikia pabut svariam kaskoki laiko tarpa. jonsui reikia but isvien svariam. Tame ir skirtumas, todel jam ir.nuolaidos tokios. Siaip taprkitko aisku kodel marbek taisunov ir nurmogomedavo tevas negauna vizu. pasirodo kd statuos jie yra sarasuose susijuose su teroriszmu ,neveltui pas habiba barzda be usu , salafitiska. todel ir habibas pries koncertus timati ir kreado mahackaloi. gaila kd niekas neapzvelgia to konflikot. vakar net ramzanas kadirovas pasisake.
Atsakyti
Astro
2018-09-12 15:24:26
Jones nemanau, kad grįš nes USADA dažniausiai bent jau du metus skiria už dopingo naudojimą Jones situacijoje galimi net ir 4 metai (nes tai jau antras dopingo įvykis jo karjeroje) bet negali žinoti gal Dana kartu su USADA ką nors sugalvos nes jei Lesnar yra jų planuose (Bičas kuris yra varomas steroidais) tai gal ir Jones situacijoje pritaikys kokia nors "Taisyklę" leidžiančia jam kovoti.
Atsakyti