Mindaugas Griškonis | Virgaudo Leknicko nuotr.

Mindaugas Griškonis | Virgaudo Leknicko nuotr.

 Trečiadienį Plovdive (Bulgarija) tęsiasi svarbiausios šių metų irklavimo varžybos – pasaulio čempionatas.

Lina Šaltytė-Masilionė pateko į moterų vienviečių valčių rungties pusfinalį. Pirmajame paguodos plaukime ji užėmė antrą vietą (7:38.46), o būtent dvi pirmosios sportininkės ir iškovojo teisę pratęsti kovą dėl medalių. Kartu su lietuve į pusfinalį pateko ir plaukimo laimėtoja australė Madeleine Edmunds (7:34.21).

Neįgaliųjų vyrų vienviečių valčių rungtyje kovą dėl medalio tęs Augustas Navickas. Antradienį pirmajame atrankos plaukime jis buvo trečias (10:28.920), bet trečiadienį laimėjo pirmąjį paguodos plaukimą (10:23.240) ir taip pateko į pusfinalį.

Dėl vietos pusfinalyje turėjo kovoti ir Mindaugas Griškonis. Deja, Plovdive popiet pablogėjo oro sąlygos. Varžybos iš pradžių buvo sustabdytos, o vėliau nuspręsta jas atšaukti ir perkelti į kitą dieną.

M.Griškonis ketvirtfinalio plaukime sieks užimti vieną iš pirmų trijų pozicijų. Tai leistų lietuviui patekti į pusfinalį ir tęsti kovą dėl medalių. M.Griškonis per karjerą šioje rungtyje yra iškovojęs vieną pasaulio čempionato medalį – 2015 m. jis pelnė bronzą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.