Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Madrido „Atletico“ strategas Diego Simeone teigia, jog Cristiano Ronaldo išvykimas pažeidė Madrido „Real“, tad dabar šios dvi komandos yra vienodame lygyje.

D.Simeone mano, kad C.Ronaldo sprendimas keltis į Turino „Juventus“ susilpnino „Real“ ekipą. Jo žodžius bent iš dalies patvirtina ir Talina vykęs UEFA Supertaurės finalas, kuriame „Atletico“ pratęsimo metu susidorojo su „Real“ ir įveikė juos rezultatu 4 – 2.

C.Ronaldo po pasaulio čempionato nusprendė nelikti klube, kuriame praleido pastaruosius devynerius metus ir už maždaug 100 mln. eurų sumą persikėlė į Turiną. Ten jis pasirašė ketverių metų sutartį, kurios metu uždirbs iš viso 120 mln. eurų.

„Žvelgiant į rezultatus mes nesame prastesni už „Real“ ar „Barcelona“. Žvelgiant į individualias žaidėjų charakteristikas – kažkiek atsiliekame. Tačiau kai Madride nebeliko C.Ronaldo, mes neabejotinai pasivijome „Real“ lygį“, - tvirtai pareiškė D.Simeone.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.